Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

icq bağlanmıo

mukusleo

Öne çıkan mesajlar

Evet abi bende şimdi girdim. Bağlanmıyo 213,243,30,9 ve 8 i kullanıyodum sabah bağlanıyodu şimdi bağlanmıyo deli etti :([hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

cıks bu da tutmadı :([hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

zed onla baglaniyorum ama turkiye ici iletisimim durdu lol
icq`dan amerikadaki arkadasimla konusabiliorum, ultra baglantili insanlarla konusamiorum heuheuehu

bu da calismio zaten artik, ben bu mesaji yazarken kesildi... neeeeeeeeext ehue[hline]"C" is for cookie - its good enough for me!
A round donut with one bite out of it also looks like a "C" but its it not as good as a cookie!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...