Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Damage Silahlar

Joey

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaşlar ben ares te ıkına sıkına 43 oldum fakat şu ana kadar atak 71 glacier damage 32 elemental staff tan başka elime silah almadım arasıra Moradon da gezerken millete bi bakıyorumda ne silahlar satıolar bunlardan nerde çıkarılıyor.
Zaten bi statları değiştireyim dedim 5.5 skiller için gitti salak gibi son paramıda 3.77 gibi bi parayıda statlariçin verince elimdeki silahtanda oldum şuan 50 atak 24 damage bone staff var ama açıkçası bi moka yaramıo (hee staff arkadaşındı 20 level charına eline alamadığı halde istedi. canı saolsun o kadar takılmaya vermesi bile yeter)
yardımcı olursanız sevinirim.
Kolay yönden para nasıl kasabilirim yaa öle bi staff ı nerden çıkarabilirim.
Şimdiden teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Kolay yönden para kazama yolu geçti artık. En çok parayı Ayss gemden yapıcan yine. Ama Staff işine gelince iyi bi staff 10 milden başlar. Mage olsam yardım ederdim. Burda sna yardım edicek biri çıkar sanırım.[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

Sosyal ağlarda paylaş

onlar fake karakter:D a o caharın sahibi normalde yüksek lvl dır. ama karizma hesabı pazarda pek durmazlar o civciv char arını koyarlar...

Viper :Staffgolem
Elemental Staff : dts golem apos falan filen
yüksek + lı rare item lar falanda harpy lerden düşüyor genellikle. mesela bana +5 +6 mı ne myrtil staff mı ne diyor onlardan düşmüştü harpyde 4 mile kakalamıştım. SEn staff önce lvl 45 olmaya bak bence.[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

Sosyal ağlarda paylaş

kardeş aslında yüksek lvlları pazarda görememenin nedeni onların karizması yüzünden deil. Onlar aynı anda switch user tekniğini kullanarak 2 karakter açıyolar. O fake karakterine item verip pazara yolluyor ve diğeriyle de lvl kasıyor.

said:
SteelBB, 17 Şubat 2005 15:30 tarihinde demiş ki:
onlar fake karakter:D a o caharın sahibi normalde yüksek lvl dır. ama karizma hesabı pazarda pek durmazlar o civciv char arını koyarlar...

Viper :Staffgolem
Elemental Staff : dts golem apos falan filen
yüksek + lı rare item lar falanda harpy lerden düşüyor genellikle. mesela bana +5 +6 mı ne myrtil staff mı ne diyor onlardan düşmüştü harpyde 4 mile kakalamıştım. SEn staff önce lvl 45 olmaya bak bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...