Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ne Upgrade mi ?

DarkLea

Öne çıkan mesajlar

ya charonun yanında magic anvil war moradonda sanırm bilmeyen yoqtur.. :P ama benim sorunum şu staff upgradeleyemiorm neden mi? çünqü staffı yerleştiremiormki anvile daha önce kukry fln upgradeledim nası yabılıcağnı biliorm fakat staffları neden yabamadım anlamıorm birde daha noob sayılırım açıkça söyliyim bu upgrade'in püf noktaları warsa paylaşırsanız sewinirim..

Şimdiden teşekkürler ..[signature][hline]AreS
Assasin Rule!
4x :((
NooB :P
Sosyal ağlarda paylaş

walal bi lvl 45 mageim war viper staff aldım sabah bi tane elemental scrool 30 cus 1 normal upgrade scrool war neapsam neetsem diyue düşünürom...?_ yardım istiorm ascık..
oyun çok geniş ya bilmediğim çok şey war bence..[signature][hline]AreS
Assasin Rule!
4x :((
NooB :P
Sosyal ağlarda paylaş

Viper için ayrı upgrade yöntemimi var? Ayrı bi varlıkmı o? Cus kullanmıcaz filan?
Neden? Cus kullanınca gururu incinip patlıomu?

Knife'yi nasıl upgrade ediyorsan hepsinde de aynı yöntem diye biliyorum ben ama siz daha ii bilirsiniz. Ben çömezim. :hmm:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 19 Şubat 2005 04:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 19 Şubat 2005 04:12 tarihinde demiş ki:
Viper için ayrı upgrade yöntemimi var? Ayrı bi varlıkmı o? Cus kullanmıcaz filan?
Neden? Cus kullanınca gururu incinip patlıomu?

Knife'yi nasıl upgrade ediyorsan hepsinde de aynı yöntem diye biliyorum ben ama siz daha ii bilirsiniz. Ben çömezim. :hmm:

Viper staff pek ucuz olmadığı için öyle dedim. Arkadaşın yakmasını istemedim. O yüzden öyle dedim. Ayrı bi basma taktiği olduğunu kastetmedim. Eğer öyle görünüyosa düzeltiyim. :)[signature][hline]Nation: Elmorad
Server: Diez
Nick: Armas2
Clan: Yok
LvL: 45 Assassin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DarkLea, 18 Şubat 2005 23:52 tarihinde demiş ki:
ya charonun yanında magic anvil war moradonda sanırm bilmeyen yoqtur.. :P ama benim sorunum şu staff upgradeleyemiorm neden mi? çünqü staffı yerleştiremiormki anvile daha önce kukry fln upgradeledim nası yabılıcağnı biliorm fakat staffları neden yabamadım anlamıorm birde daha noob sayılırım açıkça söyliyim bu upgrade'in püf noktaları warsa paylaşırsanız sewinirim..

Şimdiden teşekkürler ..

Staff yerleşemiyorsa ya magic itemdir yada rare upgradable item olması gerekir upgrade etmek için.[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :TnT
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

dostum upgrade olayının püf noktalarını bilselerde söyleyen olmaz bence.çünkü adam upgrade edip itemleri satıyo para kazanıyo.niye sana söylesinki dimi ama :-P[signature][hline]Name:DreaM_BoY_
Server:Diez
Race:Karus
Job:Paper Mage
Level:5x
Np:100 onuda para ile aldım
Clan::hrr: Champions :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 19 Şubat 2005 12:13 tarihinde demiş ki:
said:
DarkLea, 18 Şubat 2005 23:52 tarihinde demiş ki:

Şimdiden teşekkürler ..

Staff yerleşemiyorsa ya magic itemdir yada rare upgradable item olması gerekir upgrade etmek için.

:D bu konu hakkında en az 15 kere başlık açıldı bildiğim herşeyi anlattım öldüm artık :D:D:D[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :TnT
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

Anlat anlat...

Anlaaaaattttttttttt Bize Burialllllllll!!!!!!!!!!!! :D:D[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 57:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DarkLea, 19 Şubat 2005 00:11 tarihinde demiş ki:
elemantel eklemiyimmi? yani önce elemental yabıcam sanırım fire olmassa dispel yabıcam sonra da normal up.scroolla dewam etmei düşünüorm..

Ekleme, çünkü element eklenmiş itemlerın upgrade edilme olasılıkları düşer. O yüzden element ekleyeceğiniz item ı en az +6 yapın sora ekleyin ne ekleyecekseniz.

Viper a cus basma aynı zamanda. Değerli itemlerin upg. edilme olasılıkları da düşük oluyo. Sora ağlarsın.

Herkez upg. etme hakkında çeşitli fikiler öne sürsede ben bi taktik olduğuna inanmıyorum. Varsa da olay o 9 karede bitiyo gibime geliyo. Sana bol şanslar.

+1--->+3 2 Nus kesin tutar. gerisini yapmadan once onden bişeyler yakarsın. tutarsa tutar tumazsa canın saolsun.[signature][hline]Chars:
Ares - SpiderHack(57 Def. Warrior) (Clan W00tabulous)
Diez - Arwen(51 Paper Mage) (Retired - Satılık)
Xigenon - Premolar(54 Buffer/Healer) (Clan BrotherS)
Cok maymun iştahlıyım çooook :)
All El Moradian (Hayvanlığın alemi yok :P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...