Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arsen Wenger

micha

Öne çıkan mesajlar

Bence Ingiltere' nin en kurt en akıllı ve en cakal teknik direktoru diyebilirim.Dunya karması macında Henry'i 10 dk oynattı.Sanki o macta sakatlanıcak.Collina 1 kere bile duduk calmadı diyebilirim.Adam cok zeki fakat takımında ki eksikler sakatlıklar basına dert oldu.Birde kendisine rakip olan Alex Fergusen ile araları iyi degilmiş.İngiltere basını bunu tartısıyormus sozlu duellolar olmus aralarında.[signature][hline]fizban, 13 Şubat 2004 20:31 tarihinde demişki: eheuh yok be sanmıyorum. zaragozaya karşı da böyle oynarız sanırım bence heralde kesinlikle galiba.
Be Pro !
Sosyal ağlarda paylaş

İngilizler sakattı
İNGİLTERE Premier Ligi'nin iddialı takımı Arsenal, Crystal Palace'ı 5 - 1 yendiği maçta yedekleri dahil kadrosunda hiçbir İngiliz olmadan mücadele etti. Geçen yılın şampiyon ekibinde Ashley Cole ve Sol Campbell'in sakatlıkları nedeniyle kadrodan çıkarılması üzerine 16 kişilik takım, 6 Fransız, 3 İspanyol, 2 Hollandalı, 1 Kamerunlu, 1 Alman, 1 Fildişi Sahili'nden, 1 Brezilyalı ve 1 İsveçli'den oluştu.

Eriksson esprisi
İNGİLİZ tarihinde ilk kez yaşanan bu olay sonrası Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger, "Bana iletilinceye kadar haberim yoktu. Ben takım kurarken insanların pasaportuna bakmam. Beni kalite ve davranışları ilgilendirir" dedi. Wenger, İngiltere Milli Takımı Teknik Direktörü Sven Goran Eriksson'un maçı izlemeye gelmesi üzerine de, "Neden geldiğini anlamadım. Yoksa başka bir ülke takımıyla mı anlaştı" espirisini yaptı.
İŞTE TARİHİ KADRO
Lehmann (Almanya)
Lauren (Kamerun)
Toure (Fildişi Sahili)
Cygan (Fransa)
Clichy (Fransa)
Pires (Fransa)
(Fabregas 80) (İspanya)
Vieira (Fransa)
Edu (Brezilya)
(Flamini 61) (Fransa)
Reyes (İspanya)
Bergkamp (Hollanda)
(Van Persie 79) (Hollanda)
Henry (Fransa)
YEDEKLER: Senderos (İsviçre), Almunia (İspanya).
Do you speak english ?[signature][hline]fizban, 13 Şubat 2004 20:31 tarihinde demişki: eheuh yok be sanmıyorum. zaragozaya karşı da böyle oynarız sanırım bence heralde kesinlikle galiba.
Be Pro !
Sosyal ağlarda paylaş

Wenger, İngiltere Milli Takımı Teknik Direktörü Sven Goran Eriksson'un maçı izlemeye gelmesi üzerine de, "Neden geldiğini anlamadım. Yoksa başka bir ülke takımıyla mı anlaştı" espirisini yaptı.

hahaha çok güldüm buna.[signature][hline] MSN : [email protected]
--
CoH: Hüsamettin Invul Tanker LvL 27
--
arcane, 10 Şubat 2005 09:35 tarihinde demiş ki:
genç, körpecik zihinlerin sağlıklı gelişimi için heteroseksüel bi forum isteriz!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
micha, 16 Şubat 2005 17:10 tarihinde demiş ki:
İŞTE TARİHİ KADRO
Lehmann (Almanya)
Lauren (Kamerun)
Toure (Fildişi Sahili)
Cygan (Fransa)
Clichy (Fransa)
Pires (Fransa)
(Fabregas 80) (İspanya)
Vieira (Fransa)
Edu (Brezilya)
(Flamini 61) (Fransa)
Reyes (İspanya)
Bergkamp (Hollanda)
(Van Persie 79) (Hollanda)
Henry (Fransa)
YEDEKLER: Senderos (İsviçre), Almunia (İspanya).
Do you speak english ?

+1[signature][hline]Msn : [email protected]
so you think you can tell
heaven from hell,blue skies from pain,

| Cheetser | Sözlük |
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...