Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kahrolsun!

Prawler

Öne çıkan mesajlar

Kahrolsun Eğitim sistemi!
Kahrolsun ego tatminliği hastası öğretmenler!
Kahrolsun 54 ten 2 veren Fizikçi!

Şimdi ben ne yapsam yeridir?
Gidip kırsam diyeceğim adam olsa da kadın sonuçta...
Sene boyunca kadına ne kötü bi laf söyledim ne bişi yaptım onu rahatsız edecek ama 54 ten 2 vermiş bana üstüne üstlük söyledim 54 düşüyor bak 3 verirsin değil mi dedim?Veririm dedi.
Bugün karneyi gösterdim, baktı şöyle bi bi, birşey diyemedi, sonra çarpıp kapıyı çıktım...

Yazılan yazılmış karneye, olan olmuş, şimdi ben seneye sıçsam bu kadının ağzına, sinir etsem, deli etsem kadını yeri değilmidir?

ortalamam 0.11 oynadı şimdi...
Geriye düştü?
Hakkı mı bunu yapmaya?
Her tarafım titredi eve gelene kadar?
Direkleri yumrukladım sinirimden[hline]Mixed Website
[email protected][/b][/i]
Sosyal ağlarda paylaş

walla hersey yapilir ole hocaya nediyim..54 ten üc wermeme hakkina sahip ama bastan vericem diyip vermemesi harbi cok uyuz eder keske bikac laf soyleseymisin[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Life's mean has been changed for him after banned from daoc :-pFerman padişahin dağlar bizimdir
Sosyal ağlarda paylaş

Kahrolsun Eğitim sistemi!
Kahrolsun ego tatminliği hastası öğretmenler!
Kahrolsun 54 ten 2 veren Fizikçi!

bunlara aynen katılyorum bu yuzden uc okul dan atıldım zar zor lıseyı bıtırdım ogretmenler gununen bu yuzden nefret edıyorum butun ogretmenlerı bu yuzden sevmıyorum butun hepsını bombalamak lazım ...
tamda damarıma bastınız tutmayın benı[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ego tatmini neden olsun
hocana sorunca kaç verirsin diye 3 veririm demiş ama sonra unutmuş olabilir

sınavdan düşük aldıgın zaman itiraz etseydin ortalaman 54 de kalmasaydı accık daha calısıp yükseltseydin yani

(benim ingce sınavlarım 43-44-45 di 44 den 1 gelmişti
2. donem düzlettim tabi)

seneye ne yaparsan yap(hocaya gıcıklık vsvs) sana kar kalmıcak bu yüzden simdiki sinirin ve cocukta planlardan sıyrıl sonra düşünürsün.[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim dersanede lise boyunca tüm dönemlerini 5.0 yapmak isteyen bi kız vardı. Geçen dönem ingilizce hariç tüm dersleri 5 imiş sadece ingilizceci 4 vermiş. Kız karne haftası dersaneye gelmedi ağlıyomuş falan. Sonra akıl verdik kıza git konuş hocanla diye. Gitti konuştu anlattı durumu hocaya hoca tamam dedi bilgisayardan değiştirdiler notunu.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ya biz anadolu lisesinde hazırlık orta 1-2 falan ingce görmedik
hocalar bok gibidi dersler hep boş geçiyodu
orta 3 de gelen hocada cok kastıran bişi cıktı ve bana biraz takmıştı diyebilirim:)

sınavlar hep öle quiz oldum ondanda 44 aldım

:)

sırf int-pc oyunları bide dungeons dragons falan frp saolsun hatırlıyos :)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

DynamicK
neden abı bızım dın hocasını bana zorlana dua ogretme cabasına gırmıstı camdan asaga atıcaktım adamı zor aldılar elımden,benı bı okuldan bu yuzden kavmuslardı[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...

[Bu mesaj Llama tarafından 13 June 2003 13:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
BonePART, 13 June 2003 13:46 tarihinde demiş ki:
korkmayın abi disiplinden bu kadar
sicile işlense kaç yazar
turkişyede sicili napcan
uniye girerken bakıyola rmı
3 saatlik sınava bakıyolar
yaptıysan geçtin
notlarınızın arkasını bırakmayın
kavganızı ed,in
ben univrsitede bile docentin suratıona hoykurdum sınavımı kaybetti diye
sonaki gun buldu

kavganızı edin lafını yanlış anlıcakalr
kapı çarpıp vurup kırp deil tabi hakkınızı arayın demek bu, yane aman neyse ne kaç geldise geldi diip bırakmayın gidin araştırın soruşturun hata varsa düzeltirler..[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

ben suankı aklım olcak lısedeyken ılkonc egetım sıstemın ve okulun kurallarını ıyıcene okur acıklarını bulur herseyı yapardım bır dahakı seneye yapın[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Llama, 13 June 2003 13:47 tarihinde demiş ki:
DynamicK
neden abı bızım dın hocasını bana zorlana dua ogretme cabasına gırdım camdan asaha atıcaktım adamı zor aldılar benı bı okuldan bu yuzden kavulmustum[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...

valla hiçbişi anlamadım ama din dersi ile ilgili bişi emişsin herhal
bizim bi din hocası vardı müfredatı uygulamıyordu kendi bildiini sölüyodu falan
bir nevi beyin yıkamaya calısıyo işte

bizim sınıf öle pasif deildir gittik müdüre söledik birazda gaz verdik ertesi gün okuldan ayrıldı din hocası yerine yenisi geldi..[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

DynamicK
yazım hatası yapmısım sımdı duzeltım umarım anlarsın
------------------------------------------------------------

turkıyedekı ogretmenlerın hıc bırı ınsan pıskolojısını bılmyıyor sankı kendılerı ogrencı degıldı sankı gıdıp not dılenmemısmı acaba[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten o kıza da 5 vericem demişti hocası ama 4 müş zaten ortalaması. Karneyi aldıktan sonra gitti konuştu zaten tekrar. Karne kağıt parçasından ibaret önemli olan bilgisayardaki ya da hernerdeyse ki okulda kalan kayıtlar.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

Katılıyorum size bazı konularda.44den 1 veren geometri hocamız yüzünden arkadaş sinir klrizleri geçirmişti.Bütün hocalar böyle değil ama arada kaynayıp gidiyor onlarda.Varya Liseyi bitirip döveceksin bu hocaları(aslıdna dövmek olmaz zarar vericeksin.Mesela az önce coğrafya hocamızın arabası ilginç bir şekilde çalışmadı(şekerrrr.Nıhahaha.Motoru değiştircek o adam.parası olduğunu biliyoruz nasılsa)Adam geçen sene sırf ona güzel laflar sokup oturttum diye coğrafyadan bırakmıştı beni.Ortalama yüskeltme sınavına girdim onun yüzünden.İntikam budur işte.Döversen fiziki bir zarar alır.Sen on un en zayıf yerine dokunacak birşey yap(Bu herif para çok olduğu halde harcamayanlardan)[hline]We are not murderers.We are business man
Soldatda Bishop diye bir beceriksiz görürseniz bana bakıyorsunuz.Tepenize bomba yerseniz özür dilerim:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Llama, 13 June 2003 13:55 tarihinde demiş ki:
DynamicK
yazım hatası yapmısım sımdı duzeltım umarım anlarsın
------------------------------------------------------------

turkıyedekı ogretmenlerın hıc bırı ınsan pıskolojısını bılmyıyor sankı kendılerı ogrencı degıldı sankı gıdıp not dılenmemısmı acaba[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...

annem öğretmen ve cokda güzel biliyor prikolojiyi
ilkokul sınıf öğretmeni ve sınıfına gittim 1 ders oturdum sınıfı izledim nasıl ders anlatılıyor ne yapıyor öğrenciler diye
ve o ortama kimi koysan sıyırır kafayı annem nasıl dayanıyo aklım ermedi
hiçbizamanda anlayamam herhalde

mesela ben o sınıfa öğretmen olsam lakabım kasap a cıkar herhalk doğrarım bikaçını

ama demekki öğretmen olunca aldıın sorumluluk ve insanlara psikolojik yaklaşımın ne düzeye geliyor ki bu sorluklara dayanıyorlar.

Ülkemizde bir öğretmen ek iş yapmadan kıt kanaat geçiniyor(veya geçinemiyor) karşılıgında omuzlarındaki büyük yüke bakın.

herhangi bir yakının öğretmen mi?
veya 50 o0kulmu deiştirdin ki öğretmenler hakkında genelleme yapıyosun bukadar

aslına bakarsan lise çağlarında öğrencilerin çoğu sinirli olur, öğretmenleri sevmeyenler fazladır. orta okul-lise arası ergenlik dönemleri etkileri insanları kavgacı yapar, hep tartışmalara girerler.. mesela bi universiteye gittiginde yaş 21-22 yi geçtiginde olaylara bakış açın biraz değiştiginde durum daahda farklı bir boyut kazanıcak

artık toz pembe hayattan ufak ufak sıyrılıyorsun ve bir konu hakkında düşünürken tek bi yönden degilde daha geniş açılardan bakıyorsun

ve türkiyedeki öğretmenlerin hiçbiri insan psikolojisini bilmiyor derken ingtere veya almanyada okudunmu yada farklı ülkelerde okuyan birisimi bu genellemeyi yaptı?

bence bazı öğretmenler bilmiyor demek daha doğru[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

Solufain
zarar verıceksınm dıyorsun bak sımdı aklıma geldı ızmır bornova oturanalr bılırler mustafa kemal lısesını orda okuyorum artık okulun son gunlerı o zaman daha lıse bırım lıse 3ler her gun kavga edıyor sagı solu dagıtıyorlar bu arada bı sıvrı aradan cıkmıs muzık hocasının arabasını zınparayla kazıyordu kıp kırmızı araba ınanın 10 dk sonra metal rengı aldı boyle gelen gecen cızmeye basladı arabayı adam satmak zorunda kaldı hemde arabası daha 2 aylık sıfır almıstı sonra okuldan adam ayrılmak zorunda kaldı adam aglıyacaktı yemın ederım ee etme bulma dunyası allah bana hocalarımı elıme durumesın o kadar dıyorum onlar benı surundurdu bende onları surundurcem[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Sosyal ağlarda paylaş

DynamicK
ılk okul ogretmenlerıne lafım yok butun ogretmenler ogle olsa ben suan lısedekı ogretmenlerden bahsedıyorum ve ogretmenlık sıfatını kırleten o sahıslardan[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Prawler, 13 June 2003 13:57 tarihinde demiş ki:
ya dynamick neyin değerini nalyacağım
kadın zaten birşey öğretemiyor üstüne üstlük düşük not verdi hakettiğimden sen ne diyosunkine ?[hline]Mixed Website
[email protected][/b][/i]

düşük not aldıgın zaman dilekçe yazıp itiraz ettinmi notlarına

hakettiginden düşük not eger ortalaman 54 gelince 55 den 3 vermek ise onda haksızsın 54= 2 dir

ha hoca sana oke 3 veririm diyip söz verdi ve sonra 2 verdi diyorsan aunutmuş olabilir kasıt olmaz böle seylerde hoca nın eline 2 vermiş 3 vermiş bişi geçmiyo
bi kazancı yok
böle durumlarda gidip konuşacaksın tekmeyle yumrukla o not 3 olmaz merak etme[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...