Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

assasin mi archer mı?

ConYTurK

Öne çıkan mesajlar

Mageler assasinleri bazen çatır çatır kesebiliyolar.Adamları galcierle kötürüm ederseniz zati yanına gelmesi zaman alcak.Archer her yerde her halukarda vurur ama assasin kadar vuramaz ne yazıkki.Tercih sana kalmış..[signature][hline]For every action,there's an equal and an opposite reaction..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi harbi demi Uo Da Archer Yakından cakamiodu unutmusum :D[signature][hline]
Server:JapKo 3
Nick:KuardoN
LvL:LvL Önemli Deil Japonlar Beni cok sevio bende onlari.
Clan:Epicurean
NP:Farketmez Clan Grade 2 :D
Not:I love Japan.
Japkoda Oynuyorsanız Sakın Türk oldugunuzu saklamayın eger i am from USA derseniz kimse sizle konusmaz Türküm derseniz Kral Ediolar :D
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar forumun bu kısmında yeni yazmaya başladığım için bu forumu daha yeni cevaplıyorum, Kesinlikle Archer rulezzzz neden derseniz evet lag avantajlı kılıo,2 incisi assasin skillerinin cooldown time ı var ama archerla multi shotları saydırıyosun slide yapsan bile 2 tane kesin yiyosun,her slide yaptıında da 2 tane yersen zaten 2. slide ta ölürsün 4 multishot yiyerek, bide şu nokta var fazla vuruyo diosunuzda archerın zaten attack power ı her zaman assasin den yüksek oluyor daha yavaş ama slide yaparak vurursan zaten aradaki speed farkıda kapanıo,ama assasin abi tam anlamıyla mage killer dır czde üstüne tanımam onunda hakkını yemiyelim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bence En iyisi Assasin Archeri bütün işi uzaktan yapar ne yaptığı bile belli olmayan ufacık oklar...Assasin çok güzel bence shealth felan.adamı kayarak kesersen ben öle gördüm..45lvl assasin stone golem kesti tek başına
15-20dakkada.Sürekli arkansından vurdu hiç darbe almadan.oyundaki yüzde

Rouge:%40
Mage:%30
Warrior:%23
Priest:%7

Ve bu rougelerin %80i assasin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...