Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kedimin poposundan kan geldi

mell

Öne çıkan mesajlar

Dün gece kedimden bir anda gaz çıkarıyormuş gibi ses geldi ilk başta ciddiye almadım daha sonra halıdaki kanı farkedince cidden korktum poposuna baktığımda çok kan yoktu halıyada 1 damla gelmiş zaten bir şey olcak diye çok korkuyorum sebebini bilen var mı kedimde herhangi indir halsizlik iştahsizlik yok

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Geçmiş olsun, düşme sonucu yaralanma, parazit, kabızlık veya beslenme düzeni ile ilgili olabilir. Beslenme ile ilgili ise son zamanlarda verdiğiniz farklı bir gıda sonucunda olmuş olabilir. Bazen mama değişimi benzer etki yapabiliyor. Dışkısını ve kendisini yakın gözlem altında tutarak direkt veterineriniz ile iletişime geçin çünkü beslenme harici diğer sebeplerden dolayı ise vakit kaybetmeden uygun tedaviyi başlatacaktır.

Sosyal ağlarda paylaş

orc_lord, 6.03.2023 13:27 tarihinde dedi ki:

Geçmiş olsun, düşme sonucu yaralanma, parazit, kabızlık veya beslenme düzeni ile ilgili olabilir. Beslenme ile ilgili ise son zamanlarda verdiğiniz farklı bir gıda sonucunda olmuş olabilir. Bazen mama değişimi benzer etki yapabiliyor. Dışkısını ve kendisini yakın gözlem altında tutarak direkt veterineriniz ile iletişime geçin çünkü beslenme harici diğer sebeplerden dolayı ise vakit kaybetmeden uygun tedaviyi başlatacaktır.

teşekkür ederim ama ölüm riski var mı

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...