Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Friends

Mephisto_

Öne çıkan mesajlar

Friends dizisini seri'ler olarak "kaset[VHS], dvd" olarak falan 1-7 arası satan veya satan bi yer tanıyan varsa burdan yazabilirse çok mutlu olurum.Elimde bulundurmak istediğim koleksiyonlardan biri gerçekten:)

Birde, cnbc-e falan hep türkiye'ye getirir bu tür popüler amerikan dizilerini falan daha önce getirmişte bildiğim kadarıyla fakat bir daha yayınlaması konusunda bilgisi olan falan varsada yazarsa memnun olurum.

Bide devil'dan ricam var:)[hazır forum açmışkenburdan soriyim]
8. seri amerika'da oynuyor mu şuan?
Eğer takip ediyorsan, bilgilendirirsen çok mutlu olurum:)
Sosyal ağlarda paylaş

iyi bir bağlantın varsa morpheus vb. ile indirebilirsin. her bölüm 50 ile 120 MB arası. bölümler de 101, 102... diye gidiyor, ilk rakam sezon, diğer ikisi o sezonki bölüm sayısı şeklinde.
netekim ben hepsini (181 bölüm) morpheusla indirdim ve hatta birkaç dakika önce ikinci sezonu seyrediyordum :)
ayrıca ilk altı sezonun dvd'leri makul fiyatlara (bir sezon 3 dvd olmak üzere) hepsiburada.com'da satılıyor. amazon.com'da sadece best of'lar satılıyor, yurt dışında yaşayan güzel arkadaşlarımız da tam sezon dvd'lerini amazon.co.uk'den tedarik edebilir.
bence dvd almaya değer, avi dosyaları iyi hoş ama görüntü kalitesi çok latif değil.

[Bu mesaj lamutix tarafından 12 Aralık 2001 02:24 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj lamutix tarafından 12 Aralık 2001 02:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 12 Aralık 2001 17:41 tarihinde demiş ki:
bradd pitt'de rachel'ın eski sevgilisi olarak oynuo dimi?

hayir tam aksine, brad pitt lisedeyken rachel dan nefret eden bir tip, rachel bunla hep dalga geciyormus lisede falan (brad sismanmis lisede keke), brad pittle ross "I hate rachel club" bile kurmuslar zamaninda. .
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...