Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir iki üç üç kesin üç :)

Sorj

Öne çıkan mesajlar

said:
BonePART, 13 June 2003 23:45 tarihinde demiş ki:
gunde 6 saatle max max 2 haftada 50sin
ama iyi gruplar bulcan
raidleri takip etcen
mesela df raid oldumu 40 ustuysen durman hata grubu bırakıp koscan[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği Başkanı
Ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'yleh wgah'nagl ftgagn
I am not fat you asshole, I am just big-boned.
Screw you guys; I am going home.
You must respect my authoritaaaaaaa.
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa

pohhhhahhahah başka bişi demiom pohhaahoaoaooooh
[hline]Seninle Cehenneme Bile Geliriz !!!
ultrAslan-Izmir
Sosyal ağlarda paylaş

ulen resata sen 4 hafta 6 saat oynamisin 24 olmussan adamdami suc boahauhauha :-poda ii ama sindire sindire alion lvllari :-p[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Life's mean has been changed for him after banned from daoc :-pFerman padişahin dağlar bizimdir

[Bu mesaj daverc tarafından 14 June 2003 12:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bak ben bi ayda bi tane lvl 50 yaptim birazda rp gunde 10 saat falan oynuyodum hatta daha fazla ama soyle bi durum var albionda ilk kez oynuyodum ve elimde map falanda yoktu o bakimdan baya bi spot bulma sorunu yasadım + olarak SI ta yoktu bende sende SI varsa ve hangi lvlda nerde takılıcanı iyi bilirsen ve azimli olursan gunde 6 sat oynama ile 2 max 3 hafta surmez 50 olman[hline]Us Kay Server -=Merc=-
Sosyal ağlarda paylaş

evet grup önemli ama grup yapamayan classlar (cabal,infil,scout...)classlar içinde solo dengesi yok mesela cabal (eger yeterince gucluyse[Lvl 43+]) 12 saatte çok rahat 3 yada daha fazla level alabilir ama scout sarıyı bile zor keserken bunun olması çok zor yani level atlaman ve grup bulman birazda seçeceğin classa bağlı genelde grup bulamayan classlar rvr dede çok fazla grubua ihtiyacı yok sanırım ama kim bir cabalisti gruba istemezki ama benim sana tavsiyem tüm classları denemen(ben öyle yapmıştım) ve kendine en uygunu seçmen emin ol o zaman oyundan zevk alıcaksın.[hline]Hayat Benle Sınırlıdır Ben İse Sınırsız....
Remreld Cabalist as follower of Belgarionn
Sosyal ağlarda paylaş

hibernia arazisine girmek zor degil girersen senin kralligindan olmayan herkez sana dalabilir.
relic keeplerde saklanan güc kaynagi gibi bisidir herkezde bi mana birde strengh olarak wardir bunlari karşi krallik ele gecirirse (mesela mana) yaptiklari castlar %20 güclenir felan okimi ?[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Life's mean has been changed for him after banned from daoc :-pFerman padişahin dağlar bizimdir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...