Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

crimson goblin set yardım

badboy27111

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar piyasada mage ler için en popüler set goblin ama defans olayı düşük ama ben cristal ve crimson set gördüm goblin olmuş bunu nasıl update ediliyor bunları update etmek için cursed scroll mu kullanılıyor ben yapınca dandik bir set çıkıyor çünkü bunu bana biri ayrıntılı bir şekilde açıklarsa çok sevinirim kafayı sıyıtmak üzereyim pls
Sosyal ağlarda paylaş

proconsul a her yapmak istedigin mage armor için 5 goblin part götürüyorsun ya o kısmı bilirsin. sonra bu adam bi gob armor verir fakat bu gob armorun bikaç türü vardır. en dandiginden crimson ına kadar herşey çıkabilir. upgrade etmelik bir olay yok sadece şans işi kısacası.[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/view.php?id=101189
Dicektim ama bi baktım,aa silinmiş,bende seni seviyorum FRPMASTER
Ararsan bulursun diyemem artık,ama diger konuların icinde cokca gecti,kısaca özetliyecek olursak;
Proconsulun yaptıgı armorun lvli random olarak cıkıyor,oranları ise ortalama olarak;
%20lvl1 (leather-cotton)
%30lvl2 (half plate-linen)
%25lvl3 (plate-silk)
%4 lvl4 (fullplate-crystal)
%1 lvl5 (chitin-crimson)
Yada buna benzer birsey.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen bende...

Fakat söle bisi basima cok geldi bilmem sizede oldumu oyuna uzun süre girmedikten sonra birden ballaniyosun yani sansin artiyo ki buna bi cok sefer sahit oldum birisindede crystal cikmisti birisinde golemden crimson hep 1 hafta girmedikten sonra oldu bunnar iyi priest silahlari falanda cikmisti
Tabi ne kadar doru bilemem ama basima geldi yani[signature][hline]Np:800 Manner:376 Staff:Lupus Lvl:5x icemage
3 kekuri ring bulmustur bi kere hacklenmiştir.
Abyss dungeon alt katlarda 897621 kerede ölmüştür...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...