Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Price check

Lord_Unholy

Öne çıkan mesajlar

Premium üye oluyorsun. Sonra ordan N.cash alıyorsun aldığn cash le Power Up Store dan "name change scroll" du sanrım yada bu isme yakın bi scroll var onu alıyon. 2,000 fiyatında ama 15$ veripte aldığın cash sanırım 2,000 bile değil. Yani bu coin değil ayrı bişi. Aldıkdan sonrada in hosstese gidip ordan change ID mi ne yazıyor. Ordandı sanrım.[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

[Bu mesaj SteelBB tarafından 15 Şubat 2005 02:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gob gauntleti,int bonuslu oldugu icin ya salak birine 3m e satarsın,ya orta salak birine 2m e satarsın,yada akıllı biri hiç almaz :D 2m den cıkarırdım ben olsa satılması icin.Mage cok,bişi bilmeyen mage daha çok cünkü.

Fullplate 25 dag def güzelmis,aslında baya güzel hatta,yani gönlüm 5m den asagı vermez,ama alıcısını bulman gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

ark 150den aldıda birinde başkasında 70m ye görmüş kudurdu sevinçten onun sevincini bozmak için soruyorum +6 fpyi . 5mlik shout çektim 5-6 kişi atladı direk demekki daha pahalı herhalde.
bu arada buzk gauntlet alınmaz gibi söylemişsinde bu meret czde fln iş görmez mi hiç? 20mp 20hp flnda var yani o bakımdan soruyorum.[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass

[Bu mesaj supersonicmemed tarafından 17 Şubat 2005 21:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...