Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zirve100 & image.zirve100.com / paticik

Black_Lupin

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bayadan beri kontrol ettiğim bir durum . Uzun süredir sürekli olarak silmek durumunda kalıyorum .

Http://forum.paticik.com adresi üzerinden gelen bir register ve internetin hızından sürekli çalıyor .
Sürekli olarak her seferinde geliyor , bilmiyorum sizlerde farkettinizmi ama gerçekten rahatsız edici . Bunun nedenini adminlerden yada mod lardanbirisi açıklarsa çok sevnirim . Bu sizin elinizde olmadan bg den gelen bir reklammı yoksa siz o sitenin reklamını yaptığınız için bize gelen bir reklammı ?

Fakat şunun bilinmesini istiyorum ben oldukça rahatsız oluyorum ve gerçekten hızı etkiliyor
...

Bu alttaki zirve100.com un ufak bannerı yüzüden geldiğini biliyorum ama bunu engellemenin bir yolu yokmu ?[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
--------------------------------------------------------------
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|
| CARPE DİEM|

[Bu mesaj Black_Lupin tarafından 17 Şubat 2005 01:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...