Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tarihi gün a.k.a okul bitti

whissinn

Öne çıkan mesajlar

pff neden bitti bu sene. herşey süfer gidiyordu tam anlamıyla. lise 3 olmak istemiorum :(

neyse, okul yönetimi teşekkür + onur + üstün başarı belgeleri kombinasyonu yaparak beni son derece mutlu etti, en azından bu seneyi güzel bir sonla kapattım..

tatil geldi, güzel geçeceğe benziyor şu anda bilemiyorum tabi. güzel geçsin sonra da artık rotayı öss ye kitleyelim..[hline]Fizban (1:32 PM):
oha olm işte
ha amerikan ha türk
Fizban (1:32 PM):
zaten amerikalılar türkmüş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daverc, 13 June 2003 14:58 tarihinde demiş ki:
bitti ama başlıycak[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Life's mean has been changed for him after banned from daoc :-pFerman padişahin dağlar bizimdir

o zaman sen yaşama nasıl olsa ölceksin:)[hline]_K_SeD_ saygıyla sunar...
Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
kyle:Ooo BABA hoşgeldin...
baba:hoşbulduk,hoşbulduk...
kyle:BABA sen ingilizce biliyon mu?
baba:Benim kafamı bozmayın.!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
smerten, 13 June 2003 16:54 tarihinde demiş ki:
yoo nereye bitti, hiçte bitemdi hatyta bi hafta daha var...
(harbiden bizim oyle ama yoklama fln almazlar herhalde)

salla mert boşver gitmeyiz.:D (ben sinan lol)[hline]Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuklûk agh buzum-ishi krimpatul.
Wisdom is only possessed by learning.../Elminster
[b]Icq
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slayerrr, 13 June 2003 20:33 tarihinde demiş ki:
hehe üşenmedim gittim oh be aldım geldim lan ne güzel birsey oh be BITTI LAN ANASINI SATTIMIN OKULU BITTI LAN GITMIYECEM ORAYA O KAPIDAN GIRMIYECEM MüDüRE KORKAK YüZLERLE BAKMiYACAM OH BEAH

Bizim arkadaş rapor almadan önce saçları baya uzundu.Müdür yarın kestirmezsen okula almam dedi.Kestirmedi tabi(ertesi gün okula gelmediki:D)O zamandan beri hiç kestirmedi.(bu hafatda gitmediğimizden)sakalda uzamış.Bende dalgınlıkla traş olmayı unutmuşum(hiç sevmem sakal muhabbetini:))Biz bi daldık okula.Bende 2 haftalık bir sakal.Arkadaşta 5 aylık bir saç ve 1.5aylık sakal.Müdürün azı açık kaldı.Bişiler dicekti ama konuşamadı hıyarağası.Bende durumu farkedince girdik bi kere deyip önünde sürekli elimi yüzüme götürüp durdum.Nıhaha nasıl eğlendim yaa[hline]We are not murderers.We are business man
Soldatda Bishop diye bir beceriksiz görürseniz bana bakıyorsunuz.Tepenize bomba yerseniz özür dilerim:D
Sosyal ağlarda paylaş

BİTTİİİİİİİİİİİİ!!!! LANET OLASI OKUL BİTTİ!!! ARTIK SENNUR ŞEN YOK!!! ÜSTÜNDAĞLŞARIN KIZI EBRU YOK!!! MATEMATİK İNGİLİZCE FEN YOK!!!! OH BEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!!!!!

---- müdürün son gün şerefsizliği ----------

son hafta hep paten kaydık okulda.son gün ayakkabılar sınıfta kalmış patenle giyinmeye gidiyoruz.İ...e müdür geldi diyo içerde kayıyonz verin patenlerinizi.Bağırdık çağırdık sonunda verdik :) okulun başında verdik iyi ki okul çıkışında alcaktık müdür yokken girdim odasından aldım :D ama daha da kaymadım.Kaymadığım da iyi oldu.Kız arklarla kaynaştık ehue[hline]Valla Paticiğimizden iyi olmasın
Gelişmekte olan güzelim forumuma
Herkesi beklerim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...