Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Guildi

Gift15h

Öne çıkan mesajlar

Bana Şüüle Türk Guildi Lazım... Aresteyim lvl 45 Olurum yarına heral (Mage) Orc. Daha Önce Girdiğim Guildler Yardım Etmeye Üşeniorlardı. bende Ondan çıktım Hepsinden Bazılarıda Polanyalı Falan Anlamıolar Halimizden Eğer Beni Areste Guildine Alacak biri Aranıor Oh Be LAfı Toparladım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Uo oynamıoz Guild deil Clan :D
Ottoman Empire ye git bence[signature][hline]
Server:JapKo 3
Nick:KuardoN
LvL:LvL Önemli Deil Japonlar Beni cok sevio bende onlari.
Clan:Epicurean
NP:Farketmez Clan Grade 2 :D
Not:I love Japan.
Japkoda Oynuyorsanız Sakın Türk oldugunuzu saklamayın eger i am from USA derseniz kimse sizle konusmaz Türküm derseniz Kral Ediolar :D
Sosyal ağlarda paylaş

En cok hacklenende turk clanı cekemeyen veledi zina dalıyor bize. 6 kişi gitti ya bende bıraktım server ı xigenon a geccem ama yeni bi char acabiliri her an level 53 bırakmak adama evlat acısı gibi koyuyo[signature][hline]Assassinim Ezelden Göynüm Gecmez Orc Priestten amaninnnn..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JrKoLpa, 16 Şubat 2005 12:59 tarihinde demiş ki:
Blessed Reduce Scroll la istedigi statları dusurebilirsin

Peki burda Anlatılmak İstenen ne Ayrıca Ben Vıper Silahımda flame ekli yani +6 yapmam imkansız Artık :) Onun İçin Mp Düşürmek İstiorum... Saygılar Sevgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

flame ekli bir stafı upgrade edebilirsin. yani senin +5/40 flame demage li viper stafın BUS(blessed upg. scrolla) +6/48 flm dmg olacaktır. yanlız dikkat et BUS basmadan once bikaç tane wizard stafı CUS(cursed upg. sroll) la yak.
Zaten artık reduce scroll basamazsın, çünkü element eklenmiş item a reduce scroll basılamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...