Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu ne rezilliktir ya...

Belphegor

Öne çıkan mesajlar

arkadaş şu anda acınacak durumdayım.elimdeki cipsi yerken birde baktım karşıma jackass çıktı.hadi izleyeyim dedim belki bu bölümü iğrenç olmaz dedim.skateboardlar falan vardı,uzun sürede de gösterdi.herhalde böyle biter diye düşündüm ama yanlış düşünmüşüm bir omlet yapma bölümü vardı tek kelime ile iğrençti.ama adam süper şeyler yapıyor o ayrı mesele:)...[hline]to be or not to be,that is the only thing that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

ne rezillii be manyakmisin abi ben hastasiyim jackassin ezbere biliom her yaptiklarini adamlar asmis yaw vcd leri felan bile war bende uhhuhu :D tabi miden kaldirmiosa izleme[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Life's mean has been changed for him after banned from daoc :-pFerman padişahin dağlar bizimdir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 13 June 2003 23:25 tarihinde demiş ki:
Ya onda bi bebek bezinden pasta yeme olayi vardi kirilmistim gulmekten :D[hline]What does not kill,makes stronger.

o öyle diil çikolatalı pudingi alıyolar bezin içine koyuyolar sonra bezi çöpe atıyolar adam çöpten alıyo yalayarak yiyo pduingi herkesin önünde...[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar süper orasına birşey demiyorum.vcd'lerini nerden buldun?buradan mı aldım yoksa yurtdışından mı getirttin?benim en sevdiğim bölüm jackass'de sperm bankasında olan bölümüydü.adamın üzerine sperm boşalttılar ya şişeden:).[hline]to be or not to be,that is the only thing that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 13 June 2003 23:27 tarihinde demiş ki:
said:
thanatos, 13 June 2003 23:25 tarihinde demiş ki:
Ya onda bi bebek bezinden pasta yeme olayi vardi kirilmistim gulmekten :D[hline]What does not kill,makes stronger.

o öyle diil çikolatalı pudingi alıyolar bezin içine koyuyolar sonra bezi çöpe atıyolar adam çöpten alıyo yalayarak yiyo pduingi herkesin önünde...[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?

Bende ondan soz ediyorum zaten ama puding i pasta saniyodum :)[hline]What does not kill,makes stronger.

[Bu mesaj thanatos tarafından 13 June 2003 23:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar hava alaninda uyumustu iclerinden biri uyandi ucak kalkma saati gelmis yanindakinin yüzüne isemisti felan bole seyleri kiniyoruz:-p ama yaptiklari güzel seylerde war[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Life's mean has been changed for him after banned from daoc :-pFerman padişahin dağlar bizimdir
Sosyal ağlarda paylaş

heh bence en igrenc bolumunde adam dondurma kulahinin icine kar koyuyo buna isiyo ve sonra bunu afiyetle yaliya yaliya yiyodu
sonrada kusuyodu tabi o ayri mesele
eah rezalet:D[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xechelon, 13 June 2003 23:41 tarihinde demiş ki:
heh bence en igrenc bolumunde adam dondurma kulahinin icine kar koyuyo buna isiyo ve sonra bunu afiyetle yaliya yaliya yiyodu
sonrada kusuyodu tabi o ayri mesele
eah rezalet:D[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."

izledim:D[hline]Ahw elimi yakdım.
Sosyal ağlarda paylaş

manyaklardan biri de slip mayoyla kanalizasyona atlıyodu balıklama,iğrenç simsiyah bir halde çıkıp bir araba kusuyordu sonra.Ciddi ciddi içimin kalktığını hissettim...[hline]Yaşam boyunca aradığımız şey belki de budur,yalnızca bu,olabildiğince büyük bir üzüntü,ölmeden önce kendimiz olabilmek için...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...