Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Master Skill

cunyir

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar lvl 60 tan sonra master oluyormuşsunuz ( bakın sunuz diyorum çünkü benim olmam imkansız :) )
Her karakterin master olduktan sonra yaptığı özel şeyler varmı ?
Yada +60 olduktan sonra extra özellikler açılıyor mu ?

Forumda 70 olan biri görmedim. 70-80-90 olunursa stat artışından başka bir şey oluyormu
Sosyal ağlarda paylaş

60+ oldugunda 4 ozel skill (ozellik) acılıyor karakterine gore deigisiyor bu skill ler ve bunlar icin bi questin var 10 ar tane opal safir kristal harppy tuyu felan 5 mil para ıvır zıvır bi ton sey istio veriosun magic shield scroll u verio o ne iş eyarar bende bilmiom ama knight oluosun karizma artıo felan[signature][hline]Assassinim Ezelden Göynüm Gecmez Orc Priestten amaninnnn..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JrKoLpa, 16 Şubat 2005 12:24 tarihinde demiş ki:
60+ oldugunda 4 ozel skill (ozellik) acılıyor karakterine gore deigisiyor bu skill ler ve bunlar icin bi questin var 10 ar tane opal safir kristal harppy tuyu felan 5 mil para ıvır zıvır bi ton sey istio veriosun magic shield scroll u verio o ne iş eyarar bende bilmiom ama knight oluosun karizma artıo felan

Master olunca 4skill açılıyo yasdıın gibi ama her sınıfın master questi gerekenleri farklı farklı.Ve hersınıfın açılan skilleride farklı farklı senin bahsettiğin magic shield rogueların lvl 62 skilli tüm ressistancelerin belirli bir süreliğine 120 oluyor.[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :Hiç Olmadı......
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

70 olunca güzel güzel novalar falan varmış sanrım. Birde warriorların scream diye bir olayı var. Başkada bi bilgim yok.[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

warriorlarin skill'i level 62 de açılıyo. Level 60 da sword dancing diye bi attack skill var "%250 dmg + 150 dmg without failure"

Scream de aynı özelliğe sahip ama tek farkı düşmanını belli bir süre kilitliyor.

herhalde şu an bu skill'e en yakın olan isim Burial. Yakında gerekli açıklamayı yapar. :D[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla arkadaşlar rogue karakterde hiç extra skill gözükmüyor, 3-5 skill var onlarda 10 level aralıklarla çıkıyor. En çok yetenek priestte var. 2-3 skillde bir yeni bir yetenek çıkıyor, oynaması daha zevkli :)

rogue karakter mesela assasin level 60 ta ne oluyor ?
yada 70 te ?
Sosyal ağlarda paylaş

yukarıda bilgiler verilmis sanırm bunlar yeterli gelmedi sana.bir karaktere ozel olarak mı istiyorsun bu skilleri yoksa hepsini mi merak ediyorsun?
buna gore birseyler daha ayrıntılı anlatılır belki[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

level 60 yada üstü olduğunda normal skill penceresi dışında herhangi bir yetenek sahibi oluyormuyuz ?
tüm karakterlerim 25~40 arası değişiyor. extra özelliği olan karakter varsa ve hoşuma giderse onunla oynamak istiyorum. boşuna 60. levele gelmek için zaman harcamak istemiyorum.

normal skill penceresinde olanları ve özelliklerini biliyorum ama extra açılan yada scroll yada item yada başka birşeyle yapılan özel haraketlerde olması lazım bence. çünkü sonu olmayan bir oyun gibi gözüküyor, bazı yaratıkların levelleri 175. ama 175 level olunca hala aynı haraketleri mi yapacağız
Sosyal ağlarda paylaş

Lvl 60 demek oyunda varsın demek. SÖzün geçer. Çok arkın olur. her clana girip çıakrsın vs vs vs. İllede extra bişiler istiyorsan. SAğlıklı bir bilgi için Gir resmi sitesine bak orda yazıyor char özelliklerinde. Lvl 60 hangi büyü var ne işe yarar diye.[signature][hline] Bir Steel BrightBlade Sözü ;
"Est Solarus Oth Mithas"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...