Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ALCATEL SPEEDTOUCH 330 ADSL MODEM

Scphelp

Öne çıkan mesajlar

AdsL modem alacağım şu modemi tavsiye ettiler sizlerinde fikirlerini almak istedim... Evde tek başıma kullanacağım...
ALCATEL SPEEDTOUCH 330 ADSL MODEM

ADSL modem özellikleri
ADSL (ANSI, G.dmt, G.lite (automode and selection))
8Mb/s veri çekme(downstream), 832 Kbps veri gönderme (upstream)
Yazılım özellikleri
Kullanıcı yazılım desteği: Windows 98, 98SE, 2000, ME ve XP, Mac OS 8.6, 9 ve X, Linux
Tak-ve-çalıştır kurulum
Basit yazılım yüklemesi
WAN protokol modülleri: Bridged Ethernet over ATM [RFC 2684], PPPoA (Point-to-Point Protocol over ATM [RFC 2364]), PPPoE (Point-to-Point Protocol over Ethernet), entegre edilmiş, diğer birimler üzerinden (NTS, WINPOET, RASPPPOE)
Paket içeriği
1 SpeedTouch 330 modem
1 RJ-11 kablo
Kurulum sihirbazı ve kullanıcı kılavuzu içeren CD
Basit kurulum kılavuzu
Sosyal ağlarda paylaş

bende başından beri bunu kullanıyorum ve hiç sorunsuz taktım ve çalıştı....

tek sorunu zaman zaman çevir sesi yok diyor...o da restart atınca düzeliyo bende....bilmem başkasında da oluyomudur...[signature][hline]Prawler, 22 Eylül 2004 04:45 tarihinde demiş ki:
valla benimki büyük ama abartı değil
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle tavsiye ederim. fistan neye göre tavsiye etmiyorsun nedenini de söyle bari:)

torrent,emule gibi programlar için hiç kasmana gerek olmaz. zoom kullanan arkadaşlar gibi torrentte hızım çok düşük,emulede low id alıyorum diye yırtınmazsın :) kısacası ben bağlanıyım gerisini modem halletsin diyorsan ve tek bilgisayar için kullancaksan harikadır[signature][hline]if you don't fall all the way, you cant be saved..it's only after you've lost everything that you are free to do anything...

[Bu mesaj Phlox tarafından 15 Şubat 2005 19:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DiaBoLiC, 15 Şubat 2005 17:46 tarihinde demiş ki:
bende başından beri bunu kullanıyorum ve hiç sorunsuz taktım ve çalıştı....

tek sorunu zaman zaman çevir sesi yok diyor...o da restart atınca düzeliyo bende....bilmem başkasında da oluyomudur...

bu sorun dışında hiçbi şikayetim yok. buda portlardan kaynaklanıyor zaten. son 1 aydırda olmuyor.

al valla ucuzdur zaten şimdi[signature][hline]Deviant art gallery
my world my reality
Sosyal ağlarda paylaş

ben de ilk speedtouch aldım ama bozuldu. servise gitti geldi tamir oldu diye gene bozuktu. :(

bir defa daha servise gitseydi zaten yeni modem parasını çokça aşmış bi telefon faturası gelecekti, ben de gidip routerlı modem (Zyxel 650R) aldım. tek kişi için fiyatına göre çok büyük farkı yok. sade numara çevirme olayı falan yok bilgisayarı açtığın gibi nettesin.

ha bi de Zyxel'in dsl modemleri gayet güzel, annemin bilgisayarında da usbli modeli var, programının tipi çirkin ama hiç sorun çıkartmadı.
[signature][hline]h u m a n i t y - i s - t h e - o n l y - s u p e r p o w e r !

[Bu mesaj Rahan tarafından 15 Şubat 2005 22:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...