Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Harpy vb. Wariors Provake teknikleri

Stavanger

Öne çıkan mesajlar

Ben hiç proveker olmadım lvl 57 den sonra günde 10-15 saat apos partsi yaparak lvl 60 oldum provekelik zor bir kere dendim arkadaşın charıyla hakkaten zor yapması attack ol sürekli ölmek yok :D:D:D Ama zor lvl atlıyosun o ayrı konu :D:D:D[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :Hiç Olmadı......
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

iyi ki bi master oldun ha! daha raporun bilem yok :P

Provokerlik zor, tehlikeli ve cok zevkli bir iştir. Arkanda çeşit çeşit 30 tane harpyle dolasmak her babayiğidin harcı değildir.

Al sana taktikler.

Once git DK hill e veya kafana gore eslant dısında bi yere skilinin ne kadar bi alanı etkilediğini güzelce öğren. Gelelim Harpyleri nasıl provoke edecegine.

- Oncelikle harpylerin cok dibine girmeyeceksin. En onemli kural bu.
- Abartılı olmamak kaydıyla zigzag cizip kosacaksın. eğer boyle yapmazsan bi sure sonra arkanda 5 harpyle spota gelir magelerin senne bi gusel eğlenmesine sebep olursun. Bunna da kalmaz noob damgası yersinki allah muhafaza.
- Her zaman yanında 720 lik heal pot bulundur. Priestine guvenme.
- Hp bonuslu itemler ve armor giymeye dikkat et.
-Rotayı oyuna girip provoker i takip ederek öğrenebilrsin.
-Ben SpiderHack le oynuyorum. PM at uygun bi zamanda gostereyim nasıl olacagını.
-Bu arada her zaman trade in kapalı olsun. Dün soylerken ne kadar utansam da Türk bi vatandas provoke yaparken bana trade actı 4 kere. arkamda 20 harpy varken.

[Bu mesaj dentazor tarafından 16 Şubat 2005 16:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

defansın skill inde kullanabildiğin lvl 45 'e kadar 2 skill war. Bu skill lerden en onemlısı provoke. Harpy lere gelınce yanmılmıyorsam 25 yada 24tane olması lazım toplamda. Senın partının gucune gore toplaman gerek. Taktiklere gelince:
1-Kesinlikle onceden buff'lı ve swıft'lı olman gerek.
2- Kesinlikle yanında pıerst olması gerek
3- Çok Çok ve Çok hızlı olman lazım. 1 hata bıle hemsenı hem pıerst'ı zora sokar.
4- harpy'lere uzaktan provoke yapman gereklı. provoke skıll ıne bastıgın zaman sende fark edersn 1 cember gorunuyor once,ve o cember gıttıkce buyuyor. o çember büyüdükten sonra vurabilirsin.
5-hepsini topladıktan sonra (kesinlikle arkana bakma) harpy leri arkadaslarının 3-4 metre onune getir. Ve hemen town'a ısınlan
6- onlar harpy'lerı hallederken sende koşarak arkadaşlarının yanına git.
7- sakın kımseye dokunma. sadece yakınlarında dur...
8- tüm harpyler ölünce ganimeti topla :)
işte bu kadar!ama sana tavsıyem oncelıkle 1 harpy partısını bul ve ordakı proveke'yi izle. Yani önce öğren sonra uygula yoksa çok canın yanar..[signature][hline]Alayına İsyan! Ölümüne Cimbom...
/server irc.ttnet.net.tr DarK_KnighT
Sosyal ağlarda paylaş

+1

PS: EN önemli UYARIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!

SAKIN AMA SAKINNNNNNNNNNNN lag'de provoke yapma...

3100 Hp nin birden sıfırlandığını gördüm ben...
tepeleyip geçiyolar allama...[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...