Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares teki Turk clani?

Thadeus

Öne çıkan mesajlar

town areste sembolunu turk bayragı yapmıshtı sonra anlasmazlık cıkmıs deistirmisler.Kısa bi sure sembolleri turk bayragı idi[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Xigigenonda Falan olurda Areste bu olayın olması imkaansız denecek kadar fazla.[signature][hline]
Server:JapKo 3
Nick:KuardoN
LvL:LvL Önemli Deil Japonlar Beni cok sevio bende onlari.
Clan:Epicurean
NP:Farketmez Clan Grade 2 :D
Not:I love Japan.
Japkoda Oynuyorsanız Sakın Türk oldugunuzu saklamayın eger i am from USA derseniz kimse sizle konusmaz Türküm derseniz Kral Ediolar :D
Sosyal ağlarda paylaş

huaehuea işinis gücünüsmü yok:D ama şaka maka olsa çok manyak olurdu. olsa bile Adminler o bayrakları oraya astırmazlardı gibi geliyor bana:)[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

Sex MAchines clanı beşiktaş adeks cafede serdar adlı bi arkadaşımındı Lider i Commander aynı kişi yane. Su an yoklar piyasada hatta assist i Sfumoto vardı warrior oda noLduLar biLmiom piyasada yoklar cafede de goremiom haberi olan varsa solein ayrıca SexMachines den önce Fire Wootabulos mu ne oLe 2 tane clan var humanlar gerci ama Orc oLarak bence Su an absoluteness die bi clan var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...