Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dandik staff upgrade etmek

Reactive

Öne çıkan mesajlar

ugrade maceram olsun diye wood staf aldım cus ve us kullanarak +5 e kadar getiridim ama +5 den sonra cusla upgrade etmeye çalısrtıımda upgrade olmuyo bu stafın dandikliğindenmidir yoksa cus +5den sonra işlemiyormu[signature][hline]:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

Oooldu supeer sonic abi kullanılır diyorsa kullanılır. Sen oyunu yeniden yazdın heralde yada hic gidip +5 den sonra cus basmayı denemedin.
Atıp tutmadan once iyice bir ogrenelim oyle konusalım.[signature][hline]CrystaL LvL 1x Tauren Shaman Burning legion
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

+5 bir itemi illa +6 yapmak icin upgrade mi basmak gerekiyor ?
+5 itemi yakmak icin basıcaksan cus kullanmayı denersin.
Danyel konusuna zaten hic girmiyorum.Ne kadar danyel oldugun zaten ortada

Ben basamaz diyorum sen geliyorsun hic bir fikrin olmadıgı halde basar neden basamaz diyorsun. Once arastır ogren sonra yorum yap.[signature][hline]CrystaL LvL 1x Tauren Shaman Burning legion
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

sırf basılıp basılamadıgını denemek için +7/56 viper staffımı koydum cus la denedim yanarsa yanar yanmazsada herife son lafı sokarım dedim. hem sevindim hem üzüldüm. sevindigim kısım yanmamasıydı üzüldügüm kısım ise cus u kabul etmemesiydi. akuma özür diliyorum ve danyel lafını geri alıyorum ama yinede +5 birşeyi cusla upg. etmeye çalışmanı pekte normal karşılamıyorum.[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass
Sosyal ağlarda paylaş

said:
supersonicmemed, 16 Şubat 2005 00:05 tarihinde demiş ki:
+5 birşeyi cusla upg. etmeye çalışmanı pekte normal karşılamıyorum.

diyelim ki +6 viper stafı +7 e çıkarmak istiyorsan önce kaliteli bisi yakarsın :)
o nedenle +4 priest chitine cus basarsın :)[signature][hline]
Knight Online ixg. da Orc Paper Magedir lvl 5x dir. Clan Lideridir. 932 Manner Sahibidir.
Koaka.com da Poker muptalası gizli gorev operatörüdür.
muhasebeburosu.com da forum yöneticisidir
Reel Hayatta Müdürdür, zekidir, karizmatiktir.
ßir Cümle İle ßen
Ölümü ßeklerken ßoş Vakitlerimi Değerlendiriyorum!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xx2xx, 16 Şubat 2005 04:01 tarihinde demiş ki:
said:
supersonicmemed, 16 Şubat 2005 00:05 tarihinde demiş ki:
+5 birşeyi cusla upg. etmeye çalışmanı pekte normal karşılamıyorum.

diyelim ki +6 viper stafı +7 e çıkarmak istiyorsan önce kaliteli bisi yakarsın :)
o nedenle +4 priest chitine cus basarsın :)

akumadan tekrar özür diliyorum ve pekte normal karşılamıyorum dedigim cümleyi görmemezlikten gelmesini rica ediyorum çünkü beterin beteri varmış bkz. arkadaş +4 chitini cus la yakıp viper staff yapma tavsiyesi vermiş.[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben wizard +5 yaptım 1 c.u.s 3 normalle. devam etmedim 8 mil. sattım zamanında ares serverında milleti ii dolandırmıştım. Tabar +6 axe 250.000 e satılırken ben +1 ini 600.000 e sattıgımı biliorum hatta cogu satışımada MrProblem şahit :D +1 Composite bow 500.000 e sattım en son ama noldu level 53 olduk %2 deyken hacklendik ne demişler azimle zıcar mermeri delersin ama duburden olursun :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya saf salak olan kek insan cok ki gelip senin tezgahtan malzeme alıyor.Sen o tabarları.dangik staffları abidik yuzukleri nasıl denk gelip de o kadar pahalıya alacak adama denk geliosn anlamıom.Ben ucuza tezgah acıom ama alan da yok.Zaten uzun suredir tezgah mezgah da yok.Bi de dun aksam reastladım. mrproblem die bir nick vardı adama ingilizce selam verdim naber gibisinden konusaym dedm o da turk cıktı.Beni sen sanıp duruolar dio anlayamamıs neden die sordu,burayı falan anlatınca jeton dushtu.Biraz uyanık birine benziyor eger goreniniz olursa dikkat edin keklemeye calıshmasın[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Kardes onu once staff +1 ken blessed elemental scroll la dmg eklicen ondan sonra normal upgrade ini yapacan ilk ekledigi dmg lightning dir upgrade i bitirince dispel scroll var charon da onlar light dan fire a glacier, glacierden fire a light a felan cevirio bonus dmg ı sen light dan fire a cevireni alcan cakıcan bi daa 500K para gidio ama dmg fire oluo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...