Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Priest

Hollwanderson

Öne çıkan mesajlar

said:
aKuMa_Tr, 31 Ocak 2005 13:26 tarihinde demiş ki:
priest in ana statları int ve str dir.
str yi 90 olcak sonrakilerin hepsi int e verceksin. Ama birden hepsini str ye yuklenme yavas yavas orantılı artırcaksın.
1 LvL atladıgın zaman 3 stat gelir. 2 int 1 str seklinde git.Str 90 olunca bırak.

Special skill lerini moradon dan kunabarl mıdır nedir ondan actırıyorsun.Gidip chose my special skill secenegini tıklarsan actırabilirsin.
skill olarak benim tavsiyem 1. skill Buffer 2. skill healer e vermendir.

ben başka şeylere verirsem yanlışlıkla mesela heal statına verirsem veyahut dex geri alabilir miyim onları uoda vardı öyle bişey
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım oyunda str ye veren 2 nci karakter priest tır. Bunun dışında action degilde ben her party de yer almak istiyorum dersen artık bu biraz zor çünkü herkes priest karakteri açmış gibi birşey oyunda. Sen ne olacagına önce karar vermelisin. Aura kısmı buff için geçerlidir. Heal kısmını biliyorsun. Holy ise resser anlamında geçer serverda yada düşmanın attacklarını zayıflatma yada kırmada kullanırsın? Hangisi olacaksın önce bunu düşünmelisin?[signature][hline]Server: Ares1 & Ares2
Nick: AresMajere
Race: Human
Class: Priest (Buffer & Massive Healer)
lvl: 5x
Clan: Eternals
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar son ve çok önemli bi sorum sölediklerinizin hepsini yaptım:
oyunun en başında adamı yaratırken 10 bonus stat point verdi ben bu bonusların hepsini bilmediğimden mage powera harcadım eğer captain kunabarla para ütülüp statları reslersem o bonusları da en baştan kullanabilir miyim?
Sosyal ağlarda paylaş

Hata yapmışsın ama telafisi var transformation gem var onu alıp belirli bir miktarda coins ile stats pointlerini sıfırlatman mümkün. Yanlız transformation gem'in ne kadar bir fiyatı var bunu bilemiyorum. Ama bunu skill pointleri sıfırlatmak ile karıştırma transformation gem olmadan statsları sıfırlatamazsın...[signature][hline]Server: Ares1 & Ares2
Sosyal ağlarda paylaş

stat pointleri sıfırlatmak derkenenbashtaki 60 larkalıyor herhalde
Ayrıca kunabarl da statpointleri de resetliyor.Skill ve statpointleri icin ayrıtercihsunuyor orda.Statları tekrar daıtamaz die birsey yok.Bu isleri levelin azken yap sonra elinde patlar ilerkilevellerde 10 kusur milyonları buluor tabibu bayailersi icin gecerli 50ler 60 lar.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Mutlaka ilk açtıgında stats ları neye verdi isen o sabit kalacaktır. lvl atladıkça aldıgın stats pointleri sadece dagıtabilirsin. ama transformation gem şart stats pointleri sıfırlatman için ama skill pointleri tekrarlıyorum sadece para ile sıfırlatırsın...[signature][hline]Server: Ares1 & Ares2
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 31 Ocak 2005 15:59 tarihinde demiş ki:
stat pointleri sıfırlatmak derkenenbashtaki 60 larkalıyor herhalde
Ayrıca kunabarl da statpointleri de resetliyor.Skill ve statpointleri icin ayrıtercihsunuyor orda.Statları tekrar daıtamaz die birsey yok.Bu isleri levelin azken yap sonra elinde patlar ilerkilevellerde 10 kusur milyonları buluor tabibu bayailersi icin gecerli 50ler 60 lar.

lvl 16yım borç verir misin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 31 Ocak 2005 16:17 tarihinde demiş ki:
kunabarl sadece para istiyor ama stat pointleri icin.Skill pointler icin de aynı sekilde ayrı para istio

Denesene sıfırlatabilecekmisin?[signature][hline]Server: Ares1 & Ares2
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...