Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Priest

Hollwanderson

Öne çıkan mesajlar

said:
Hollwanderson, 31 Ocak 2005 12:50 tarihinde demiş ki:
heal bana yarayan büyüler
rezzer düşmana dalan büyüler
kunabara gidince büyüleri açtırmak için ne dicem
skill pointleri nereye harciyim
en üs seviyede statlarım nasıl olmalı
styx bowun değeri nedir alcak olan var mı

toplam 6 soru sınırsız dakika sınav başlamıştır çocuklar :)
yok yok ben kesin karar verdims en bizle kafa buluyon :) demek heal sana yarayan büyüler.rezzer düşmana yarayan büyüler az konuşta cahilliğini belli etme diye bir söz var sen bilmiyosun sanırım bak öğrenmiş oldun :)
ya bak on defa aynı soruyu sorma:)
millete can vermek istiyosan heal,ölenleri az ex kaybettirip kaldırmak istiyosan rezzer ol.bide dip not cz veya savaşta öldürdüğün adamları kaldırmak istersen rezzer ol.lem hiç düşmana yarayan büyü olurmu :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

stat puanlarını hangisi kırmızı yanıyosa ona ver ne bilim ben hiç hayatımda priest olmadım ki :) ver işte kırmızı yananlara.
shout tıkla bağır abi yanındakiler duysun :D gezmen lazım.bende bilmiyorum msg nerden atılıyo.atılmıyo diye biliyorum bilen varsa banada söylesin :D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

doru soluoama sana yarayacakolanlar kırmızı button la gozuken statlardır.skllerde de buff/heal mı ya da heal/debuff mi yoksa buff/debuff mı olcanı dusunup ona gore wer.Genelde insanlar buff/heal li priestleri daha coktercih ederler partilere.Ama yuksek level bi debuffer da kendi basına iiilerleyebilir.Hatta partilerde de ragbet gorur[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hollwanderson, 31 Ocak 2005 13:12 tarihinde demiş ki:
sekter get statları nasıl ayarliyim skill pointleri nereye veriyim diyorum millet ne yazıyo

Umarın bunlar bana değildir gördüğün gibi yazı geyikti......[signature][hline]Chat bölümündeki clan kısmına tıklayıp yeşil yeşil yazı yazmaya özlem duyan adam :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 31 Ocak 2005 13:15 tarihinde demiş ki:
doru soluoama sana yarayacakolanlar kırmızı button la gozuken statlardır.skllerde de buff/heal mı ya da heal/debuff mi yoksa buff/debuff mı olcanı dusunup ona gore wer.Genelde insanlar buff/heal li priestleri daha coktercih ederler partilere.Ama yuksek level bi debuffer da kendi basına iiilerleyebilir.Hatta partilerde de ragbet gorur

wath?
aç biraz duff falan?
statları nasıl verce o duffffflar için
skill pointlerimi ne yapam
bu arada dream anladık lan artık talisman falan ben başka şeyler soruyom sen kaldın talismanda
Sosyal ağlarda paylaş

priest in ana statları int ve str dir.
str yi 90 olcak sonrakilerin hepsi int e verceksin. Ama birden hepsini str ye yuklenme yavas yavas orantılı artırcaksın.
1 LvL atladıgın zaman 3 stat gelir. 2 int 1 str seklinde git.Str 90 olunca bırak.

Special skill lerini moradon dan kunabarl mıdır nedir ondan actırıyorsun.Gidip chose my special skill secenegini tıklarsan actırabilirsin.
skill olarak benim tavsiyem 1. skill Buffer 2. skill healer e vermendir.[signature][hline]Necromance LvL 45 Mage DieZ 1/2
aKuMa_Xen LvL 46 Roque DieZ 1/2
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...