Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl Yaşıyoruz ??????

pink_panther

Öne çıkan mesajlar

Anlayamıyorum!!!!!!

Bir insan neden gelir Dünya ya. Yaşamak için mi?? Yoksa acı çekmek için mi??
Ama acı çekenler de acı çekiyor. Çünki diğer insanlara acı çektirdikleri için.Diğer acı çektirdikleri inasanlar kadar acı çekemez (tabi ben böyle düşünüyorum)
Dünya ya sınanmak için geldiğimiz söylenir.Doğru.Sanki o acı
çektirenler herkezi sınıyo ama ne hakkı var o insanların bana
acı çektirmeye
Belkide ben izin vermesem onlar beni ne kıra bilir ne de incitip
ağlata bilir. :(
Eyer sınanmak için geldiysek bu Dünya ya;sınanalım ama ne olur insanlar birbirlerini anlayarak yaşasın.
Diğer insanların da bir canı olduğunu onlarında üzülebileceğini
anlayarak
:-?[signature][hline]yalnız kız
Sosyal ağlarda paylaş

lol
ya bana bakma sen benim sinirlerim bozuk ota boka gülüyorum zaten viskiyle vişne likörü mayalı mayasız karıştırması gibi rahatsız etmez di mi diye topic açasım vardı yazmış oldum gerek kalmadı.
haklısın muhtemelen.. öle ama. acı denen bişi var. bazıları zevk almaya bakıyo..oluyo öle bisürü şey.[signature][hline]Up on the rooftops I feel alive-gratefully detached from the human hive.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayata karsi duracaksin ? Aci cekecek ve en kotusu cektireceksin. Sevecek ve sevileceksin. Sevdigin sana sen, senin sevdicegine acilar tattiracaksin. Ogreneceksiniz, hepiniz... Gunesin batma zamanini bildigi gibi sizlerde bileceksiniz... Ama neye yarar ? 60 sene az yada fazla ne farkeder ? Sonucta size ait olan, olmayan ne varsa hepsi burada kalacak. Hersey dunyanin olacak. Belki de en sevdiginiz insani, hayat arkadasinizi , sevgilinizi dahi bir baskasi alacak. Artik onu opemeyecek, sevemeyeceksiniz. O halde bu kadar aciya yol acmanin nedeni nedir ? Din. İnsanlar bazi seyleri ortak degilde sahsa baglamak amaci ile dini piyasaya surmuslerdir. İntihar gunah kabullenmis. Birini delice sevmeye zina denmis. Ve sinirlandirilmis. Nasil bir oyunda sana verilenden fazlasini alamiyorsan. Hayatta da boylesin işte. Neye yarar ki ? Eger gercekten olmek insanoglunun elinde olsaydi bir saniye durmazdim. Ama eninde sonunda olecegim için bu sansimi ileriye birakiyorum. Fakat bir sevgilim olursa ve onu gercekten cok seversem, mutlaka yanimda gotururum. Onu kimse sevemesin, opemesin diye...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dregoth, 08 Şubat 2005 11:28 tarihinde demiş ki:
Bu bana biraz sitem gibi geldi,hayata karşı daha kuvvetli bir şekilde ayakta dur demekten başka birşey gelmiyor elimden...

Evet haklısın bencede hayata karsı daha dırenclı kuvetlı olmamiz lazım arkasın dedıgı gıbı.
+1
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quvist, 08 Şubat 2005 14:49 tarihinde demiş ki:
said:
Dregoth, 08 Şubat 2005 11:28 tarihinde demiş ki:
Bu bana biraz sitem gibi geldi,hayata karşı daha kuvvetli bir şekilde ayakta dur demekten başka birşey gelmiyor elimden...

Evet haklısın bencede hayata karsı daha dırenclı kuvetlı olmamiz lazım arkasın dedıgı gıbı.
+1

Hayat birşey yapmaz ki bünyeye..Çevren yapar ve tavırların tutumların düşünüşlerin yapar bunun bütünlüğü kaderine bağlanır tabi bır bir tür inanç tarzı şahsen ben hayatı bugune kadar suçlamayı bır kez duşundum ama sonra vazgectim vazgecmemdeki en büyük neden benden daha kötüler ne yapsın sorusuydu...[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Riehn, 08 Şubat 2005 12:35 tarihinde demiş ki:
Hayata karsi duracaksin ? Aci cekecek ve en kotusu cektireceksin. Sevecek ve sevileceksin. Sevdigin sana sen, senin sevdicegine acilar tattiracaksin. Ogreneceksiniz, hepiniz... Gunesin batma zamanini bildigi gibi sizlerde bileceksiniz... Ama neye yarar ? 60 sene az yada fazla ne farkeder ? Sonucta size ait olan, olmayan ne varsa hepsi burada kalacak. Hersey dunyanin olacak. Belki de en sevdiginiz insani, hayat arkadasinizi , sevgilinizi dahi bir baskasi alacak. Artik onu opemeyecek, sevemeyeceksiniz. O halde bu kadar aciya yol acmanin nedeni nedir ? Din. İnsanlar bazi seyleri ortak degilde sahsa baglamak amaci ile dini piyasaya surmuslerdir. İntihar gunah kabullenmis. Birini delice sevmeye zina denmis. Ve sinirlandirilmis. Nasil bir oyunda sana verilenden fazlasini alamiyorsan. Hayatta da boylesin işte. Neye yarar ki ? Eger gercekten olmek insanoglunun elinde olsaydi bir saniye durmazdim. Ama eninde sonunda olecegim için bu sansimi ileriye birakiyorum. Fakat bir sevgilim olursa ve onu gercekten cok seversem, mutlaka yanimda gotururum. Onu kimse sevemesin, opemesin diye... [/quo

ÇOK GÜZEL AÇIKLAMISSIN
Sosyal ağlarda paylaş

tesadüfen doğmak.
çok anlamsız geliyo ama ne anlatmaya çalıştığını da anlatıyo ama
öylesine yaşamak.
hiç bir anlam ifade etmiyor benim için sen kendin için yaşıyorsun ben bunu anladım ve de anladığım için de hiç pişman değilim
zararın neresinden dönülse kardır derler
bi dene bak görüceksin fikirlerin nasıl değişecek[signature][hline]yalnız kız
Sosyal ağlarda paylaş

Hayat bir bi kızla maimi plajinda tanısmak gibidir hersey elinde kaptirabilrsinde ............... eve götürebilirsinde :-p

ama yazdiklarin cidden hos bigendim ama insanlar Gaddar olmak zorunda cunku hayatin kurali bu . Hayatta yukselmek icin yada daha cok insandan sorumlu olmak icin bazen bisyleri feda etmen gerekir.. oda baskalarinin kalbini kırar[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ancalagan, 11 Şubat 2005 04:41 tarihinde demiş ki:
Hayat bir bi kızla maimi plajinda tanısmak gibidir hersey elinde kaptirabilrsinde ............... eve götürebilirsinde :-p

ama yazdiklarin cidden hos bigendim ama insanlar Gaddar olmak zorunda cunku hayatin kurali bu . Hayatta yukselmek icin yada daha cok insandan sorumlu olmak icin bazen bisyleri feda etmen gerekir.. oda baskalarinin kalbini kırar

hayatta gaddar olmalisin cunku yukselmek için gercek gosterdigin boydan daha uzun gostermek için kimimiz topuklu giyeriz , kimimiz ziplariz , kimimizse bir baskasinin ustune cikariz.

ama bilin ki en guseli ziplamaktir. Kendi becerinle bir seyleri basarmak için ugrasmak.

hayatta hep ziplayan taraf olun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...