Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

davulda aksam problemi var

elvyn

Öne çıkan mesajlar

maxtone birdavul aldım modelinin tam olarak soyleyemicem. bunun aksam problemi var. kucuk tomun kelebegi tamamen sıkılmıs olmasına ragmen rahatca hareket edebiliyor. simdi ben bunu gotursem aldıgım yere adamlar bisey yapabilir mi. ne gibi bisey yaparlar. onlar birsey yapamazsa ne gibi cozum yolları var. yardımcı olursanız sevinirim.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

oha ne alaka.
barışçı bir insanım ben , öyle önyargım felan da yoktur yani.

telefonla ara derdini anlat.
sıkıştırma gibi işlerle uğraşma , geçici olur bunların hepsi.
yeni de almışsın , sorun çıktıkça profesyonel bir tamir yaptırt.
güzel bakarsan sorun da çıkartmaz , baya da dayanır[signature][hline]valandil ownz j0o!
i said, lord, take me downtown,
i'm just lookin' for some tush.
WoW - Kelvin , the Human Mage.
Sosyal ağlarda paylaş

aradım zaten. 15 dk sonra bi arkadas gelicek o zaman ara dediler. arıyacaktım numara kayboldu. ben de usendim yoksa sorar alırdım telefonu. zaten bateri yanımda degil adamlar soylese de bisey yapamam diye aradım tekrar. simdi seye korkuyorum okulda bateri gidicem aricam. ohoo senin simdi mi aklına geldi valla bize ne kac ay gecti yapıcaklar. yapmaya da bilirler aslında ama daha kesin bi cozum varsa daha iyi olur.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

tom holderı sordum 60 usd ddi obacan efendi eheh. maxtonela pearl aynı tom holder aksamını kullanıyo. pearlunkini alıcaktım. adam 60 usd diyince uzerimde o kadar para yoktu kactım. neyse aldgımı yere yarın tomları goturuyorum holderı da goturuyorum. yapıcaklar olmazsa ona gore bi vide vericekler olmadı ugrasamıcam adamlarla kendime holder alıcam. bu da kapak olsun maxtonelarda bisey var.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...