Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KS Lure kufur USKO da artık yasak

mrproblem

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar Lure:birilerin uzerine yaratık cekme

KS:Kill Stelaing yani birilerinin saldırdıgı yaratıklara saldırıp xp tırtıklamak

Kufur:Kotu asaılayıcı sozler kullanmak argo ve kufur artık yasaklanmısh durumda.delillerinizi USKO forumlarına ya da FM lere PM seklinde bırakabilirsiniz eger bu konularda biseyler yapılmasını isterseniz.Bununla ilgili resmi yazıyı USKO forumlarında game discussion kısmında announcement olarak bulabilirsiniz.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Lure etmek yasaklandıysa macrocular bayram ederler.
ks yapıldıgını nasıl kanıtlayabilirsiniz? kanıtlasanız bile o bölgenin tapusu sizde mi ki başkası ks yapınca suç oluyor?
küfür ordaki en dogru düzgün yasak ama sslerle istenilen şekilde oynama yapılabilir sevmediginiz kişileri o şekilde banlatabilirsiniz.

bundan önce pek çok yasak vardı ama ilgilenen olmadıktan sonra o yasakları/cezaları uygulayan olmayacaktır.[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass
Sosyal ağlarda paylaş

ss yetersiz diosan video stream yaparsın.Adama private atar ks uzerine konushturusn ss icinse.ayrıca GM ler oyunda invisible gezme durumundalar.Sen ss yapıo die sikayet ettiginde hemen atmıolar zaten.GM ler gozetim altına alıyor oyuncuyu.O taraflarını sen merak etme.Bir sekilde atılacak ks lure ve kufur durumundan insanlar.Hatta harpy ks cilerinden bazıları atılmaya baslanmıs bile.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JrKoLpa, 14 Şubat 2005 14:41 tarihinde demiş ki:
oLm bana screen shot alıyım demein zaten nokta virgul ne tur işaret vaqrsa hepsini a.q olarak kullanıom ks derseniz yoq oLe bi$e yapmam :D

sen adekste paso headshot yiyip 5li saltolar atan jrkolpa mısın?[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JrKoLpa, 14 Şubat 2005 14:41 tarihinde demiş ki:
oLm bana screen shot alıyım demein zaten nokta virgul ne tur işaret vaqrsa hepsini a.q olarak kullanıom ks derseniz yoq oLe bi$e yapmam :D

a.q = Allah kahretsin :D:D:D:D:D[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :Hiç Olmadı......
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

unholly nam-ı dier hasanmezarcı aramıza geri donmush :) hoshgeldn[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JrKoLpa, 14 Şubat 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
La serdar oLm neresi guzeL ben anında ban yerim kufurden :D Ben Hasan bu arada :D

Len sendemi dadandın buraya;)

A.k imi anlamıyorlarsa f.y. dersin olur biter:P TAbi bu işin şakası küfür iyi bir şey değildir arakadaşlar:hmm: Tabi bunu en çok Jrkoplaya söylememiz gerekir.

-a.k serdar nbr?
-saol hasan sen?
-a.q sormaya uyuzdum bu a.q çocuğ bu a.q adamıylşa bana daldı
-hadi ya?
-he a.q ya bıktm a.q
-tmm hasan sıkam canını
-tmmn a.q

uhaehuaehuae Gibi söyleşiler yaşamk sitiyorsanınz hasana pm atın yeter:D:D[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
RakipUsta, 14 Şubat 2005 15:49 tarihinde demiş ki:
peki bu adamlar yabancı degillermi a.k falan gibi ya da guzel turkcemizden uydurdugmuz kufurleri nasıl anlayacaklar. :D

hıyarın biri ispiyonlarsa anlarlar yoksa bişey olmaz.[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass

[Bu mesaj supersonicmemed tarafından 14 Şubat 2005 16:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Mesajları okumaya vaktim olmadı ama bişi yazmak istedim.

Harpy'de ks yapan epey bir arkadaşım bu sabah saatlarınde 24 saat suskunluk cezası almışlar. Dts partisine dark mare çeken biri banlanmış. Şu anda messengerda ağlıyorlar.

İyi olmuş ne diyim :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

ewet suskuluk cezası diye de birsey gordum USKO forumlarında.
Sanırım son update cezalarla donatılmıs ve yavastan aktif hale geciriyorlar.mesela soyle bir ceza da olabilir,teoriye bakın:
adam ks yapıyor belli bir miktar ks xp si aldıgında bir hafta hc bir yaratıktan damage verse de xp alamıyor.
Bunu yapmak mumkun mu?bence mumkun.Bir yaratıga saldırdıgınızda zaten hangisine saldırdıgınız yazıyor ve tek basınıza ya da bir parti ile alabileceginiz xp leri belli.Bunların belli bir miktar altında aldıgınız da zaten sandık size acılmayacak siz bile tahmin edebiliyorsunuz.Bunu GM lerin denetlemesi bile gereksiz otomatik bir halde uygulanabilecek bir sey.Siz ce war mı bir mantıksızlık :)[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün sabah 03:00 sıralarında attıkları noticede, Asga2 serveri için 20 kişilik bir ekip kurduklarını ve heryerde gizli olarak gezindiklerini, özellikle eslantta harpy ve dts partilerini denetleyeceklerini yazdılar.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

abi adamlar türkce bilio valla adam
Seni Mikerim Diye clan acmiş adamlara diorum Seni Mikerim=Fuck
adam diyorki No! No! Seni Mikerim=Fuck You
:D adamlar sökmüş türkceyi.[signature][hline]
Server:JapKo 3
Nick:KuardoN
LvL:LvL Önemli Deil Japonlar Beni cok sevio bende onlari.
Clan:Epicurean
NP:Farketmez Clan Grade 2 :D
Not:I love Japan.
Japkoda Oynuyorsanız Sakın Türk oldugunuzu saklamayın eger i am from USA derseniz kimse sizle konusmaz Türküm derseniz Kral Ediolar :D
Sosyal ağlarda paylaş

yaklasık bir saat oldu oyuna gireli ve iki kisi banlandı bile 24 saatligine ks yaptıgı icin.masallah gm ler calısıo[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...