Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ultrapremium üyelikte işime yarayacak itemler nelerdir?

DReaM_BoY

Öne çıkan mesajlar

ben assasin im dexweren scroll la defans wereni kullanmaktaym isteyen char intipine gore bunları secip kullanabilir.Hc bisey bulamazsanız alın bin besyuzluk buff ları satın pazarda :)[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

kullanmam kullanmayıda dusunmem.klanınıza ortak bi kac kisinin bilecei rez accountu acın insanlar oldukce girer cıkarsınız.Herkesin bi aksamda iki kez rezlenme limitini de koyun.Hem zırt pırt gir cık yapmazsınız hem habire olen tipler de uslanır.REz scroll a cash mi dayanır.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

pye basarak
sonra kredikartı bilgilerini adresini flam gircen werio cart die uyeliini.eyalet war orda onu doldurmadıında sorabilir yine onu fazla sallama ben alabama yaptıydım:)[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

bir zamanlar loot kohack zıwır kullananlarda yapıo onu ama orda diil de kredi kartı numaranı girdikten sonra orda dort haneli bitane war ordakini diosan oraya kredi kartının manyetik kısmına yakın bir sayı olcak uc yada dort hanelionu girceksin[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Abi 1-2 yerde üyelikle ilgili çok detaylı konular vardı.En sağlılıklı bilgiyi ordan alırısn. Ama hangi konu bilmiyorum;)[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

Şu an için Ultrapremium alırsan
Trinia's piece 20m~
+800pts
1500buffscrollx30=150pts
1000buffscrollx15=75(di heralde)pts
1500ler 2.5 a falan gidiyor sanırım,yaklasık 5 tane alabilsen,
5x2.5m+20m=32.5m falan olur işte bi ultra premiumda.[signature][hline]Name:Buzkirpisix
Ares/39rog(b)
Diez/42mage/42rog/52warior(enüştee)
Xig/44cleric/46rog/41rog/37mage
Grandmaster Kararsız Kazma

[Bu mesaj Buzk tarafından 31 Ocak 2005 20:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dex mp str scrolları war 10 tanesi 70 knight cash e satılıo.onları 30 luk almayın fiyatına bakarsanız anlarsınız yaptıkları denyoluu.30 tanesi 220 cash 10 tanesi 70.
trina ares moradonda 30 a gidebilio ama trina'S piyasasında bu aralar durguluk war.

Ares Serbest Piyasa Broker'ı Ottoman_Prince[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

1000 ve 1500 luk hp scroll dısında
respawn scroll ( olunce kaybettigin exp lerin bir bolumunu geri veriyo,rezer de uzerinde stone of life tasıyorsan 4,10,30 adet artan oranlarda aynı işi yapıyor )
mage isen mp (mage de vurus gucunu artırıyor)
rogue isen dex (okcu da vurus gucunu artırıyor )
warrior da str sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
daha iki gun once arkadashm uye oldu hala trinas wermekte[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...