Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kilit nokta lvl 45

supersonicmemed

Öne çıkan mesajlar

Evet beyler gastrit krizlerimi fena halde azıdırmış durumda bu olay. Rogue-assassin imi lvl 45 e kadar kastım zor bela ama 45 te takıldı kaldı resmen ne bir party bulabiliyorum adam gibi nede girdigim party 15 dk boyunca düzenli birşey kesebiliyor. Mage açiim dedim para kasarım bari lvl 45 olursam dedim. lvl 41 de takıldım kaldım resmen hade clan olayını geçiyorum partye bile almıyolar lvl 45 olmadan. staffımı satıp yeni bi staff yapim dedim alchemy +5/40 glacier i sattık , viper+7/56 yaptık bu seferde mp yetmiyor. 105 mp var 116 mp istiyor yani lvl 45 olmadan kullanılmıyor. Ne yapmam gerek bu mage i lvl 45 yapmak için yada rogue u 45 in üstüne çıkartmak için. resmen kilitlenmiş vaziyetteyim kasamaz oldum hrkes lvl45+ diyor.[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 45 olsam millet koşacak zaten peşimden party party diye +7/56 viper alıyoruz ele ama ozmna kadar nasıl kasıcam onu düşünüyorum çünkü diez2 de yok burdada kimse partye almıyor. fikir verin bana nerede kasabilicegim hakkında.[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass
Sosyal ağlarda paylaş

Yanına lvl 1 adam alırsın, hızlı sololayabilecegin bir yaratıgı kesersın sürekli,adam lvl 20 olunca bırakırsın,yada baska bir makınada bu ıslemı sureklı yaparsın.Lvl 40-45 arası derudan alacagın 5k xp örnek.Yanında düsük lvl biri ile alıcagında 5k~
Mesela ben sabertoothdan 5k küsür xp alıyodum, 2,5 okda ölüyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de 45 te takıldım walla ne yapsam ne etsem de lvl kassam diye düşünüyom.............
Harpye de almıyolar zaten abyss te para kasıyom can sıkıntısına............
Nasıl lvl kasarım ben infernom war ama bi hoka yaramıyo harpy olmayınca........
lvl kasmam lazım kafffayı yicem...............
bi yöntem sööleyin gerekirse 5-6 saat oynar yinede lvl kasarı XP 33 kalmış 67 XP
Kestane kebap ecele cewwap::::::::::::::::::::::::
Adım Dark_Knight_tr[signature][hline] ...... OKUMA YAZMAM YOK
::::::: BARNAK BASTIM
:::::::
:::::
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...