Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ÖSYM görevlisinden şok itiraf!

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

ÖSYM görevlisinden şok itiraf!

05/06/2003 17:09
[Murat Şen]

Bugün tanıştığım ÖSYM görevlilerinden biri, kendinden beklenmeyen bir espri/gerçeklik ile beni aydınlattı. Ona bilgisayar oyunları ile ÖSYM kavramının birbirine son derece zıt olduklarından bahsederken, kendisi öğrencileri bilgisayar oyunlarına teşvik ettiklerini söyledi. Ardından şöyle devam etti,

- Biz öğrencilere oyun oynamayın demiyoruz. Oyun oynayın ki, bizim elememize gerek kalmasın.

Kaynak = TRGamer[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

tersi de gecerlidir.

oyun oynamaktan hoslanmama -> bilgisayarla az ugrasma -> bilgisayardan uzak kalma -> bilgisayarla ilgilenmeme -> universiteye kadar bilgisayarla hasirnesir olmama, pek anlamama -> universitede zorlama bir kac bilgisayar uzerine ders alip bi bok anlamama -> mezuniyete yakin yusuflama, eksik kapatmaya calisma -> yetersiz zamanda mevzuya hakim olamama -> is gorusmesinde gak guk -> daha az maas -> daha az para

en bastakini unutmusum ilk seferinde eklemeyi editledim
[hline]www.mizzah.com

[Bu mesaj unity100 tarafından 06 June 2003 03:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
general83, 07 June 2003 01:08 tarihinde demiş ki:
tamamen doğru
özellikle o tercih formları, adres formları, cart curt tamamen eleme mantığıyla yapılmış[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin

heh tam benim düşüncelerimi destekliyor.
öss formunu doldururken ne hale geldiğimi bir ben bilirim. Hatta verip teslim edince de "oh be işin en zor kısmını atlattım, bundan sonrası daha kolaydır herhalde" demiştim :)[hline]Dünyanın En Hızlı Silah Çeken UT'cisi!
Tek rakibi gölgesi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
THiM, 13 June 2003 21:52 tarihinde demiş ki:
said:
general83, 07 June 2003 01:08 tarihinde demiş ki:
tamamen doğru
özellikle o tercih formları, adres formları, cart curt tamamen eleme mantığıyla yapılmış[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin

heh tam benim düşüncelerimi destekliyor.
öss formunu doldururken ne hale geldiğimi bir ben bilirim. Hatta verip teslim edince de "oh be işin en zor kısmını atlattım, bundan sonrası daha kolaydır herhalde" demiştim :)[hline]Dünyanın En Hızlı Silah Çeken UT'cisi!
Tek rakibi gölgesi...

+1[hline]k.o.c. - web site
..............................................................................

When a man lies he murders some part of the world
These are the pale deaths which men miscall their lives
All this I cannot bear to witness anymore
Cannot the kingdom of salvation take me home
...............................................................................
=-¤|¶¯`°²¤> §hëKÎLChøCùQ <¤²°`¯¤|¶-=
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...