Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nihat Kahveci

Respectful

Öne çıkan mesajlar

Nihat gol sayısını 13 e yükseltti. bilmiyorum maçı izlediniz mi ama real sociedad ilk yarı çok güzel oynadı we nihat harikaydı. 2 gol 1 asistle oynadı maç 3-1 bitti.r.santander'in yeni teknik direktörü maçtan önce bu maçı alacağız demiş r.sociedad da yeni teknik direktöre hoşgeldin sürprizi hazırlamış[signature][hline]Karlı yoldan yürümeyi biz seçmedik
Sosyal ağlarda paylaş

nihatın ilk golü ve aranburu'nun golleri çok güzeldi 3. golde yandan gelen pasta boş kaleye yuvarladı,böylecelikle gol krallığı yarışında birinciyle 4 gol farkı kaldı,eğer bu formunu devam ettirirse gol kralı olabilir,inş tabiki kalbimiz nihatla[signature][hline]Lucas | Indinolla

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

evet herkez orta yapacak diye beklerken aman alalhım o nasıl bir vuruştu ya mermimi desem füzemi desem diyecek kelime bulamıyorum hayatımda gördüğüm en iyi gollerden biriydi.[signature][hline]Lucas | Indinolla

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

Adam iyi oyuncu.Ama şöyle bi özelliği var,kötü oynarsa %100 kötü oynuyor yani hiçbir pası yerine gitmiyor,dogru düzgün şut çekemiyor vs vs.Ama bu nadiren oluyo.Genelde süper,umarım böle devam eder.
Bu arada kendisine Rusya,İngiltere ve İspanya'dan teklifler varmış ama adını açıklamadı.[signature][hline] İki şey sonsuzdur,insanoğlunun aptalığı ve evren.Fakat ikincisinden o kadar emin değilim...
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

GS lilerde ne hastalıktır her konuyu ersun yanala getirmeye şartlandırdınızmı kendinizi?

Nihat avrupaya gidipde en başarılı olan türk futbolcu benim görüşüme göre bilmiyorum sizler ne düşünürsünüz.
Bence Abramoviçin cska ya almak istediğini 1 sene sonrada chelsea ye getireceği konusunda bişey duydum tv de bilemiyorm ne derece doğrudur ama bence artk sociedad dan ayrılıp daha iyisine geçme zamanı geldi.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

evet vodan şartlandırdık çünkü çok büyük haksızlık etti hakan'a ya da şöyle diyim belli güçler ona yaptırdı o da boyun eğdi çünkü hakan'ı almadan evvel vazgeçilmezim fln diyordu böyle adamların milli takıma yeri olmamalı, ayrıca hakan'ı milli takıma aldıramayan güçleri çok merak ediyorum.[signature][hline]jan d.
Sosyal ağlarda paylaş

Son üç yılda La Liga'da en çok gol atan ikinci futbolcu bir Türk: Nihat Kahveci. (Birinci Ronaldo) Kalbimiz seninle başarılı performansının devamını -özellikle milli takım için :)- diliyoruz.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

ben beşiktaşlıyım ama ersun yalana bende gıcığım. hakanı oynatmıyor diye değil. hakanı oynatmıyorken açık açık yalan söylüyor diye. ve elinde sol kanat oyuncusu olmayan bir hocanın tercihini , elinde sol kanat oyuncusu varken kullanırken yaptığı hataların çoğunu maçlarda yapması gibi. sistemine uymayan oyuncu sahadaymış gibi oynadığı için , rakipleri 17 yaşındaki futbolcuları a milli takımda 11 e yerleştirirken 21 yaşını geçmeyen hiç bir futbolcuyu sahaya sürmediği için... ha birde... SERİ BAŞI OLDUĞUMUZ ÇOK KOLAY Bİ GRUPTAN DÜNYA KUPASINA KATILAMIYACAĞIMIZ İÇİN[signature][hline] MSN : [email protected]
--
CoH: Hüsamettin Invul Tanker LvL 25
--
arcane, 10 Şubat 2005 09:35 tarihinde demiş ki:
genç, körpecik zihinlerin sağlıklı gelişimi için heteroseksüel bi forum isteriz!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...