Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

karus-priest

GilthanasAmakiir

Öne çıkan mesajlar

extasy die olan skill buff skill i.ona verirsen buffer abilitylerin acılır.greatness mightness braveness mıydı o buff skilleri sanırm onlardı.Bu arada buffer healer degil de healer/buffer olmanı tavsiye ederm.Su sıralar areste bayagı lazım olan bir secenek.Buff/heal ile heal/buff ın farkıda skill lerden birine oncelik vermen.mesela heal/buff olmak istiyorsan heal a skill pointlerin daha fazla gidecek[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Valla eger ilerde adam keserimde diosan Debuff/heal vermeni tavsiye ederim talisman/heal dier adıyla. Ama yok sagda solda dolasır buff verir ole ense takılırım level alırım diosan Heal/ecstasy ver ecstasy de buff lar var yazıo zaten buyulerin acıklamasını okursan annıcan...
Sosyal ağlarda paylaş

annadıms saolun ama ben oyuna nezman girsem oyunda sizi göruyorum :D adınızı hep göruyorum hehehe patide olduğunuzu keşke önceden bilseydim :D
tavsiyenize uyacağım.
OTTOMAN_EMPIRE beni görurseniz aklınızda bulunsun ben Haldir135 :P ama ocarı bırakıcam priest olucam :P
ama statslarım nasıl olsun healer/buff'ın?[signature][hline]Vierna Do'Urden (platonik aşkım)

[Bu mesaj GilthanasAmakiir tarafından 14 Şubat 2005 14:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

JRKolpa da bizm klandan ikimizi de areste isen gormush olabilirsin[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

sen mage sen adamın dibinde isin ne ranged attack takılcaksın warrior lar ile assasinler senin onunde tampon olcak asıl zararı onlar gorecek ve heallenmeleri lazım.Yeni iseniz illa buff olsun diyorsanız siz bilirsiniz ama sonra ilerde heal lazım diye inlerseniz we denk gelirsem size sadece gulerm halinize[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...