Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Japon Ko dan ilk izlenimler....

kaisersoze

Öne çıkan mesajlar

Ben şahsen çok begendim . Haritalar farklı değişik itemler var . Lycoan dan 3 kere +8 item çıktı ikisi warrior itemi , tabi serverı begenmemin sebeplerinden biride buydu haliyle .:)
hiç bi yerde kullanamadığım ışıklı +8 silahlarını buraya girer girmez kullandım çok mutluyum huzurluyum kıvançlıyım :)[signature][hline]Çözüme yardım etmezsen problemin parçası olursun ....
Sosyal ağlarda paylaş

Bakmayın,bu adamlar ballı,ben lvl 20 oldum hala +6/60 normal dagger lar vardı elimde :|
Şaka bi yana,eğer eğlenmek için oynıyacaksanız,başkalarıyla sidik yarısına girmek falan değilse amacınız,gayet huzurlu bir ortamı var.
İtem derdine girmiyorsunuz,zaten hersey cıkıyor,hersey ucuz.
Empire ekiyle gayet buyuk ve eglenceli,keşfedilmeyi bekleyen bi harita sunuyor(reklam gibi oldu :hmm: )
Hem japonlar da ingilizce biliyor,zor konusuyolar ama biliyolar :D
Sosyal ağlarda paylaş

+8 ler uniq ler herkesin elinde olursa bi özelliği kalmaz...
çalişip didinip sahip olmak daha zevkli olur.
herkes milyoner olur herkes parlar işildar...
bi sure sonra bayar..
ilk başta elinde o itemi gurunce güzel olur fakat sonra bayar.[signature][hline]
World:Ares
Nick: Rhadeus
Job:Ice MAGE
Race:El morad
lvl: 47+
Total Played: just ~4 weeks
Clan:ImanGucu
Server Durumu | Network | Avatarım
Sosyal ağlarda paylaş

hocalar simdi kimilerimizin elinde isildayan silahlar var - bende yok hala :( - ancak oyunda sonucta diger serverlarda olmayan silahlar da var aslinda anladigim kadariyla

daha once hic gormedigim baltalar falan tasiyordu millet elinde

- Edit - Bu arada az once +6 bow cikti 28 atakli ancak siradan bow.

- Edit - "Specialty secmemis adam bulture a dalmamalidir!.." aha bu da ata sozu olsun buraya...
...[signature][hline]USKO - MYKO - JAPKO
Heryerdeyim 10'larca karakter var valla

[Bu mesaj MaoTun tarafından 11 Şubat 2005 10:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu bu server yenı acıldı bu server acılana kadar hıc lvl kasmadınızmı da japonların oraya gıdıp gene lvl kasıyorsunuz :( bune mantık bu ne lahana turşusu[signature][hline][b]-Arkadaşını tanımanın en iyi yolu ya onunla tatile çık ,yada Beraber bir oyun oyna demişler !!!
Sosyal ağlarda paylaş

ya ne zevkli kalır diyosunuzda iş herkesin elinde +8 olmasıyla bitmiyoki. Ben baktım bi pauldron vardı +1 176 defans veriyodu bu yeni bi item vede bunun gibi bi sürü var . Eminim silahlardada öyledir . Benim tavsiyeem aynı buzkirpisinin dediği gibi gelin ve eğlenin , biz daha 20- iken baya kendimizden geçtik özelliklede ben :) lvl 60 falan olursak naparız bilmiyorum[signature][hline]Çözüme yardım etmezsen problemin parçası olursun ....
Sosyal ağlarda paylaş

gecn arkadashlar ii eglenceler dilerm.EUKO acılana kadar ben burdaym areste takılcam.EUKO acıldıında artık oraya muptela olurm ole japon karakterler bozar adamı USKO forumlarında da yazıo zaten oranın ibish elemanları JPKO ya geciomush.Hic hareket yokmush orda hareketlendirelim die ks lure takımları o tarafa gecmishler bi de yaptıklarını piskin piskin anlatıo.bir ekolojiye ekoloji dısı yaratıklar girerse o ekoloji dejenere olur.Eglendiiniz zamanların kıymetini bilin tekrar ii eglenceler :)[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar vıdı vıdı ediyonus abi bari birisi şöyle entersan bir şey olursa ss koysun lütfen...[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

Bu gerçek mi ya???

farelerden dagger??? +8 80 dmg?

Abi oynunun içine etmiş adamlar ya!![signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız şöylede bişi var . çıkan +8 /80 ler her itemde yok . mesela bendeki +8/80 flame sword atagı 60 . ve gidip bi large breaker alıyosunuz 91 dmg li , yaratıkta denedim ikiside aynı vuruyo . Yani bi glave i bi bardisi +8 vermiyo server . Büyük ihtimalle servera baglayıcı olsun diye yeni başlayanların gözünü boyuyolar. pelerin giyipte lvl 50-60 olanlardan çok azı ışıklı silahlardan kullanıyo benim edindiğim son izlenimler bunlar .

vede son bişi daha var . amerikalımısın diye soruyolar bende yok türküm diyorum o zaman yardım ediyolar :))[signature][hline]Çözüme yardım etmezsen problemin parçası olursun ....
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm ilginçmiş... Bu bilgileri paylaştıın için teşekkür ettim sana. :)
Kafamda bi profil oluştu.

"ama inadım inat popom 2 kanat" hesabı kopmicam ares'ten :D

Umarım orada başarılı olursunuz.

PS: Caponların bu davranışı hoşuma gitti valla.:D[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler suan üstümde chitin
Elimde 2 mirage bankamda 1 cleaver 1 kukry 1 +8 dagger
+8 bow var.
Bir Japon cocukla tanistim cocuk ingilzice bilmio ama cok sevio ingilziceyi bende ingilizce konustum falan bişiler ogrettim Sehre bi gittim cocugun clanı var pelerinli falan 400k NP leri var admların Kollarındaki bileklik 2 metre uzunlugunda :D
abi lvl 35 dim adama dedim clana alsana teredüdsüz aldi abi clana bi girdim lvl 61 ten assa adam yok lvl 67 69 65 63 hepsi var en dusuk benim girdim herkez Welcome falan benim icin Brethe Golem partisi düzenlediler 8 kişi 1 buffer vardı gerisi Warrior üstleri Chitin Shell lvl 65 clana girdigimde 20 lvl dim 2 saat sonra 36 lvl :) sonra bunlar biz uyumaya gidioz dediler gittiler falan Chitin verdiler dagger vs.
Cok mutluyum suan valla areste yapamdıklarımızı burda yaptik
Solucan kesiom +8 dagger :) Mirage 1m Yeni Silahlar +1 i 140 olan Yeni Warrior Silahları raptor 10m :D Shard 10m Ve kimsede yok shard 10m kasamıolar SS cektim Upload edebilirsem koycam buraya[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kaisersoze, 11 Şubat 2005 17:27 tarihinde demiş ki:
yalnız şöylede bişi var . çıkan +8 /80 ler her itemde yok . mesela bendeki +8/80 flame sword atagı 60 . ve gidip bi large breaker alıyosunuz 91 dmg li , yaratıkta denedim ikiside aynı vuruyo . Yani bi glave i bi bardisi +8 vermiyo server . Büyük ihtimalle servera baglayıcı olsun diye yeni başlayanların gözünü boyuyolar. pelerin giyipte lvl 50-60 olanlardan çok azı ışıklı silahlardan kullanıyo benim edindiğim son izlenimler bunlar .

vede son bişi daha var . amerikalımısın diye soruyolar bende yok türküm diyorum o zaman yardım ediyolar :))

Banada sordular Where are u from dediler ark USA dedi almadılar ben Turkey / Istanbul dedim Woww very nice Country flan dediler cok seviolar türkleri bende tabi altta kalırmıyım hemen i need travel tokyo falan :D adamlar gitse mmisafir etcekler beni haa cok sevdim ben bu japonları.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak abi Simdi Gecen Linkte Fatih in taradıgı dosyaları indir KO ya Extrach et sadece adamların nickleri caponca okadar itemler falan ingilizce oluo cok rahat
Abi Maşallah diyecegim ilk kez türkleri seven insanlar Maşallah
bu arada Buradaki Breth de Eslant gibi Golem Harpy apos var playerlara kolaylık.

buyrun bakın Maşallah.Cok sukur :D[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
My Logo Click Please.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...