Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Maner Point

Wolas

Öne çıkan mesajlar

Herhangi bir Knight Online sitesinde açıklamasını gören varmı ne işe yaradığı hakkında. Benim bildiğim şansını arttırıyor upgrade yaparken, tabi kulakdan doğma yazıyormu bir yerde acaba atıyorum 300 olursa %x 1000 olursa %w oranla yaparsınız gibi.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bir yerlerde yazmıyor hiç bir resmi sitede öğrenmenin yolunu bulamadım sorduğum gevurlar yukarda yazdığımı söylüyor.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar daha aktif degil diye geciyor USKO forumlarında ama bizm bi arkadas 1000 uzerinde manner yaptı ve su an upgradelerde 15 item da bir kırma gibi dusuk bir hata oranına sahip.Daha dun gece klandan bi arkadasın ustundeki +1 chitinleri NUSlarla upgradeleyerek +5 chitin set olusturdu.
Daha aktif degil diyorlar ama bu USKO nun yapacagı belli olmaz belki de aktif olmushtur[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 12 Şubat 2005 17:32 tarihinde demiş ki:
arkadaslar daha aktif degil diye geciyor USKO forumlarında ama bizm bi arkadas 1000 uzerinde manner yaptı ve su an upgradelerde 15 item da bir kırma gibi dusuk bir hata oranına sahip.Daha dun gece klandan bi arkadasın ustundeki +1 chitinleri NUSlarla upgradeleyerek +5 chitin set olusturdu.
Daha aktif degil diyorlar ama bu USKO nun yapacagı belli olmaz belki de aktif olmushtur

diyebileceğim bisi varsa arkadasın baya ballı imis :)) benim 900 kusur manner point var 1 hafta icinde 3 tane +6/48 stafı üst üste yaktım (3 ude bus la yandı )

benim kaanatim o dur ki manner hic bi ise yaramıyor. en çok upgrade olayı hakkında söylenti olmasına rağmen bence oda hayal ürünü.[signature][hline]
Knight Online ixg. da Orc Paper Magedir lvl 5x dir. Clan Lideridir. 932 Manner Sahibidir.
Koaka.com da Poker muptalası gizli gorev operatörüdür.
muhasebeburosu.com da forum yöneticisidir
Reel Hayatta Müdürdür, zekidir, karizmatiktir.
ßir Cümle İle ßen
Ölümü ßeklerken ßoş Vakitlerimi Değerlendiriyorum!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...