Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tatili Nerde Ve Nasıl Geçireceksiniz?????

Jack_Noble

Öne çıkan mesajlar

said:
-coLdwind-, 10 June 2003 21:47 tarihinde demiş ki:
evim dolu sayılır!
yazlıktan kız arkadaşım var ehe ;)

o yüzden unutun siz boş ev mev :-)[hline]Fizban (9:08 PM) :
şirin demek kız lügatında yakışıklı değil demek
Fizban (9:08 PM) :
ama hala sana böle bi kanım ısındı demek
kıl olurum şirin diyenlere

arkadaşları var mı senin hatunun heau[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
evim dolu sayılır!

nasi yalan
evi bombos gidin azin tepin
nihahahhah:D
benimki full dolu bu arada kirkyildir gelmeyen insanlar gelicem dio eve[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

Ayvalık zirvesine de beni de ekleyin :P Ayın 20'sinde gidiyorum Sarımsaklıya 1 hafta sonra ankaraya dönüp 3 gün sonra 11 senedir olduğu gibi Alanyaaaa!!!![hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

said:
evim dolu sayılır!

o yüzden unutun siz boş ev mev :-)[hline]Fizban (9:08 PM) :

ahah görmedik geçen sene manitayı senin
bakalım kimmiş :)[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl seninki dolu xechelon?

parti verecez orda unuttun galiba ;)

ha bu arada evi kullanmak ve partiye katılmak istiosanız
1- yanınızda düzgün bi kız getirin
2- içkilerin parasını ödeyin
3- çevreyi kirletmeyin
4- ses çıkarmayın

o kadar. zaten geriye yapabileceğiniz fazla bişi kalmıo sanırım[hline]Fizban (9:08 PM) :
Sosyal ağlarda paylaş

Antalya'da yaşamanın dez avantajlarından birisi kimseye "bu yaz tatilde antalya'dayım" diemiyosun :)
hayatımız tatille geçio zaten burda 3 ay ehe[hline]Beni ,paso paticik gezerken gören bi arkadaş dedi ki ;
Paticiğin sahibinin kızı warmı ? versinler sana
bende dedimki ;
lan imzaya quote'li bişiler koyulmuyo yoksa yazardım bunu haha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mortis, 10 June 2003 21:52 tarihinde demiş ki:
ahah görmedik geçen sene manitayı senin
bakalım kimmiş :)[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!

ehem bi sussana? :-p[hline]Fizban (9:08 PM) :

[Bu mesaj -coLdwind- tarafından 10 June 2003 21:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aehua bi kere sunu söliim..
bizim yazlıktaki kızları ben ,coldwind,xechelon hacılamış durumdayız :) yane mahalenın kızı aynı zamanda bacınız olurlar
dolayısıla siz xechelon un partisine 3 kız getirin biz 3 kız getirelim sonra onlar trade edelim phuaph[hline]He who commands the future commands the past
He commands the past conquers the future..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
McFrenzy, 10 June 2003 21:52 tarihinde demiş ki:
Ayvalık zirvesine de beni de ekleyin :P Ayın 20'sinde gidiyorum Sarımsaklıya 1 hafta sonra ankaraya dönüp 3 gün sonra 11 senedir olduğu gibi Alanyaaaa!!!![hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "

oha abi harbiden.

bu topicin kitlenmesini talep ediyorum :)[hline]Fizban (9:08 PM) :
Sosyal ağlarda paylaş

Amanıııın Yawu Ne Guzel Topıc Açmışım Ehe ehe Her Kes Tatıl Yapıyo Oss lıler HAriç Sınav Neticesine bağlı sizin ehu *yazarken kulagını karştırır* :-P Heh neyse Ama Cogunlugu
Ayvalıkta görüyorum eh takılın kafanıza gore orda :D :D :D
:D[hline]Ultima Online Her Sey Oflineeeeeeeeee!!!!!!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rogman, 10 June 2003 22:00 tarihinde demiş ki:
aehua bi kere sunu söliim..
bizim yazlıktaki kızları ben ,coldwind,xechelon hacılamış durumdayız :) yane mahalenın kızı aynı zamanda bacınız olurlar
dolayısıla siz xechelon un partisine 3 kız getirin biz 3 kız getirelim sonra onlar trade edelim phuaph[hline]He who commands the future commands the past

İyi o zaman sarımsaklıdan uzak durun :P[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar topicin adını değiştirmeyi talep ediyorum. Bunun yerine; Tatili Ayvalığın Neresinde Ve Nasıl Geçiresiz???[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

ehe burdaki kızlar sandığından daha değerli yani 1 e 3 olacaksa biz 1 veririz siz 3 verirsiniz

nasılsa gelip görücen aşık olursan karışmam :)

vay be.. ne yaz hayalleri kuruyoruz ama. hangileri gerçekleşecek acaba? ;)[hline]Fizban (9:08 PM) :
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 10 June 2003 22:07 tarihinde demiş ki:
tamam o zaman rogman, sarımsaklıdaki kızlarla cundadakileri trade ediyoz. 1 e 3 ama. biz 1 koyup 3 alırız ehe.

xech, hafızanı yerine getirecez evladım .. üzülme .. şimdi anahtarın yerini hatırlamakla başla işe :)[hline]You know what capitalism is? Getting fucked!

hmz once bi kızları görelim eahu
bole mafya stili siyah arabarla gelip kızları deisip gidelim ahuea[hline]He who commands the future commands the past
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi Leyn
*ensesine bir saplak*
Çeşme Kral Tam Ortam Orda İşte Ey Be Bi Avratlar Var Dedeım Ya sabah ta Amanıııııııın Baldırı Çıplakları Gorseniz aman aman aman O ne *gözleri kamaşır* O Gevurlar Aman yarrabım ılah Mısın Silah mısın Be Offff Of Çeşme Bole Bir Yer sarımsaklı bahane Çeşmedki Hatunlar Şahane euuheuuheuheuhehueuuhehueuheeuhehue Güzel Laf kabul Edin......................![hline]Ultima Online Her Sey Oflineeeeeeeeee!!!!!!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...