Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shivers 2 bilen varmi

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaslar Shivers 2 Harvest of Souls hayatimda oynadigim en iyi oyudnu Hata ve hatta taptigim phatntasmagoria dan bile cok daha iyidi faakt simdi onu tekrar oynamak sitiyorum yakın arakdaslarim da istiyo zaten Fakakt nerden bulcaz o oyunu bilemioruz 1998 demi 1995 demi ne muhtemelen ortalama 1996 dadir cıkıs tarihi aslinda oyun 2 cd olupta piyasada tek cd satilan ve sonu bi türlü izlenemeyen biyoun olup 1 sene ugrastiktan sorna beni ve dostlarimi deliye ceviren bioyundu yasadiklarimizi anlatamam cocuklumuzdan kalma takıntı oldu yane ehehheh neyse biileniniz varmı bu oyunu yada nerden siparis ettirebilcemi bilen?[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

önce 1 derim niyetlenenler için :)

bana da lazım valla ehe
p2p lardan bulabilirsin, onlar dışında birinde varsa vardır yoksa yoktur.satan olmaz bunları.

ha diyorsan shipping bilmemne sorun değil bayarım parayı o zaman yönlendireyim seni de bence p2p lara bak mesela emule da kolay bulunuyor eski oyunlar.

bu arada şimdi baktım emule da var 1 de 2 de...[signature][hline]"Zz.. Me busy, go away!"
Arcane, Lazy Peon

[Bu mesaj arcane tarafından 10 Şubat 2005 07:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

az buz hatirliyorum korku oyunuydu adventure sierra yapimi ama 2 miydi 1 miydi hatirlayamadigim hatirladigim tek sey market gibi bir yere giriyoduk bir dolabi aciyorduk iskelet kolundan dolabin icine kelepcelenmisti onu gorunce hemen ardindan bir telefon caliyordu ama hatirlamiyorum sonrasini[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

Billur o oyunu bana sat 2389712930412709734$$$

yaw gözünüzü sevem ama full versiyonunu istiyorum oyun bitincede demosu calisan versiyonu icimde kaldi arkadaslariminde öle istiorm istiorm istirom :D[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...