Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ÇOK ii BENCE

Sophie

Öne çıkan mesajlar

UZAKLARDA GÜNE$ BATIYOR
VE BEN YiNE ÇOK MUTSUZUM
BiR GÜN DAHA SON ERERKEN
YiNE BEN HAYATIMI SEVMiYOUM
BEN YiNE PES ETMEDEN HAYATIMA DEVAM EDiYORUM
iÇiMDE BÜYÜK UMUTLAR

SEN YiNE MUTLUSUN
BEN YiNE ÇOK YANLIZIM..

ben yazmadm ama çok süper geldi bana

[Bu mesaj Sophie tarafından 09 Şubat 2005 00:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ama neden manda gözü kadar büyük yazılıyor ve neden mesajlarının neredeyse hepsi böyle manda harflerle yazıyorsun? niye bağırarak konuşluyorsun sağırmıyız biz? yoksa internete dair görgü kurallarından haberin yok mu?
yoksa fularımın boynumu sıkması, robe-de chamberımın etekleri bileklerimi gıdıkladığından mı, yoksa sakalımın kaşıntısımı belkide pipomdaki tütünümün bitmesinden battı bu durum bana

ve de niye finans card değilde kart? yazıldığı gibi okunmuyor mu bu şey?

ben en iyisi hıncalcığımla oturup tolstoyun devlet sosyalizmine dönüşmenin liberal ekonomiye ve kapital hayata olabilecek olan etkilerden konuşayım[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 12 Şubat 2005 00:40 tarihinde demiş ki:
ama neden manda gözü kadar büyük yazılıyor ve neden mesajlarının neredeyse hepsi böyle manda harflerle yazıyorsun? niye bağırarak konuşluyorsun sağırmıyız biz? yoksa internete dair görgü kurallarından haberin yok mu?
yoksa fularımın boynumu sıkması, robe-de chamberımın etekleri bileklerimi gıdıkladığından mı, yoksa sakalımın kaşıntısımı belkide pipomdaki tütünümün bitmesinden battı bu durum bana

ben en iyisi hıncalcığımla oturup tolstoyun devlet sosyalizmine dönüşmenin liberal ekonomiye ve kapital hayata olabilecek olan etkilerden konuşayım

korkutmayalım lutfen[signature][hline]Uçurumun kenarında olsan da sırf hayata gıcıklık olsun diye tekrar gül!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 12 Şubat 2005 00:40 tarihinde demiş ki:

ben en iyisi hıncalcığımla oturup tolstoyun devlet sosyalizmine dönüşmenin liberal ekonomiye ve kapital hayata olabilecek olan etkilerden konuşayım

arkadaslar büyük yazmam1 istemiysan1z yard1m ediinn ben yazarkennnn küçük harlee IIIIII YI 1111 diye ç1kart1yo $ yiii altçizgi ç1kart1yo bi çözüm lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...