Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zaga ve Beyaz Show a ne oldu?

Eno

Öne çıkan mesajlar

geçen hafta zaga ve beyaz show olmamasının nedeni bir ayda 5. canlı yayın olması....eğer bir haftada 5 cuma veya c.tesi varsa program yapmıyolar...anlaşmaları gereği...bu hafta program yapmamalarının sebebi de bildiğim kadarıyla şubat ayının ilk haftası kanaldnin reklam anlaşamalrıyla ilgili özel bir durumunun olması..[signature][hline]Biz Sultanî için "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mantar136, 05 Şubat 2005 00:16 tarihinde demiş ki:
geçen hafta zaga ve beyaz show olmamasının nedeni bir ayda 5. canlı yayın olması....eğer bir haftada 5 cuma veya c.tesi varsa program yapmıyolar...anlaşmaları gereği...bu hafta program yapmamalarının sebebi de bildiğim kadarıyla şubat ayının ilk haftası kanaldnin reklam anlaşamalrıyla ilgili özel bir durumunun olması..

gecen hafta degil yaklasik 3 haftadir falan yok zaga siz baska zaga dan mi soz ediyosunuz bilmiyorum..sacma sacma seyler yazmayin nedeni yukarda yazdigimdir bos studyo da zaga programi yapılmaz..
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Kanal D'nin açıklaması Film Kuşağı nedeniyle Zaga ve Beyaz Show ekibine geçici tatil verildiği.

Daha neyi tartışıyoruz ki? Kanal D yönetiminden daha iyi bilirim diyen bir arkadaş varsa bilemem tabi.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

bu gece 12:30 da gözü tamamen kapalı varmıs nicole kidman rulz :)[signature][hline]I took their smiles and I made them mine I sold my soul just to hide the light and now I see what I realy am a their a whore and a liar
BonePART, 03 Şubat 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
ORTADA ACMAMA ISTEGI BENCE NORMAL BENDE MASA ALTINDA CIKARIRIM
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Way, 05 Şubat 2005 13:19 tarihinde demiş ki:
said:
Mantar136, 05 Şubat 2005 00:16 tarihinde demiş ki:
geçen hafta zaga ve beyaz show olmamasının nedeni bir ayda 5. canlı yayın olması....eğer bir haftada 5 cuma veya c.tesi varsa program yapmıyolar...anlaşmaları gereği...bu hafta program yapmamalarının sebebi de bildiğim kadarıyla şubat ayının ilk haftası kanaldnin reklam anlaşamalrıyla ilgili özel bir durumunun olması..

gecen hafta degil yaklasik 3 haftadir falan yok zaga siz baska zaga dan mi soz ediyosunuz bilmiyorum..sacma sacma seyler yazmayin nedeni yukarda yazdigimdir bos studyo da zaga programi yapılmaz..

zaga iki haftadır yok arkadaşım...bilmeden yersiz ve sert tepkiler verme istersen...boş stüdyo ile falan da bir alakası yok...ilettiğim gerekçe bizzat Dj Hasan (zagadaki Dj) tarafından Zaga group'a mail olarak gönderilmiştir..
[signature][hline]Biz Sultanî için "Öl!" deseler, ölürüz...

[Bu mesaj Mantar136 tarafından 06 Şubat 2005 12:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kaç kişi gazetede gordu bilemem ama bir dedikoduya gore kanal d nın ve şu aralar Turk tv lerinde en cok seyredılen saçma program olan sıze anne dıyebılırmıyım'e son zamanlarda Okan cok yuklendıgı ıcın zagaya ara vermişler.Yalandır ama.[signature][hline]Trust the dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
kanald film şenliği nedeniyle 2'side yokmuş. fakat gazeteler anlaşmazlık çıktığını falan yazıyordu. bakalım ne olacak.[signature][hline]===> orc_lord <===
|Buddy/Old|Buddy Webpage|KTB için..|
|Pati Pet|Corbeau|playingarena|
|orc_lord/phoenix (day:147/melancholy/depression)|
Sosyal ağlarda paylaş

evet Beyaz Show geri döndü, bir de ne gördük aaa!! RODİ BEYAZ SHOW olmuş, yani sponsor değişmiş...e güzel kardeşler ben dememiş miydim şubat ayında kanald de reklam anlaşmaları nedeniyle zagaya ve beyaz show a ara verdi diye...yok neymiş üniversiteler tatilmiş, stüdyolar dolmazmış, neymiş? okan size anne diyebilir miyim e yüklenmişmişmiş...ısrarcı bi arkadaş vardı üni.lerin tatilinin sebep olması hakkında..iyi izlesin Rodi Beyaz Show u..[signature][hline]Biz Sultanî için "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...