Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi türlü bulamadım. naı ekl,vem büyüleri

kralweb

Öne çıkan mesajlar

ya arklar şu uzaylı kılıklı karakteri seçtim. leve 13 - 14 de geldim. ama artık yeni büyüler açılmıor. ya bunları bi yerden mi alcaz. bi şeyle mi bulcaz. belli bi levele kadar açıldı açıldı. sonra kesildi. ya gitti yaratığa (quest ffelen olana ) yaptım bişiler yeni büyü seçenekleri açıldı ama hepsi ? (soru işaretli).
naası açcaz yeni büyüleri.
2) ya arklar o npc lerdeki itemler 2 milyon 30 milyon 400 milyon değerinde itemler var. ya dışardaki yaratıklardan 300altından fazla para çıkmıo. nası kasılıo bu kadar parada alıoz onları. varmı bi yolu.
yardımcı olursanız sevinirim. (aradım scroller ne işe yarar. ne nedir yazılmış. bu sorduklarım yoktu. gözden kaçırdıysamda bi gösterin pls)
Sosyal ağlarda paylaş

yukarıda yeni bashlayanlar icin sticky halde bi kac topic war oradan bulabilirdn ama neyse anlataym:
buyulern acılması icin skill leri acman lazım onun icin de captain kunabarl war moradon da onu bulcaksın bole dana gibi bi yarattık
moradona kapılardan girince sag tarafta en sagda gorursun o danawar ı zaten.choose ur skill de sonra yanında 3k mı 5k mı ne para olması lazm bunu yapmak icin.sonra skiler acılıo ve ordan istediin tipe gore buyu seciosn[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

choose ur skill dedim hiç bişi olmadı.
ya orda bi türk bana üstünde ezik işareti olası lazım felen dedi. sende yok. onu yap dedi. level 14 deyim. orclardan 5 bilet topladım. verdim.paramı aldım. o dev yaratıkta en üstteki seçeneği seçip büyüleri açtırdım. ama hepsi ?soru işaretli. yardım pls...
Sosyal ağlarda paylaş

hee git beginner helper ı bul ona uye ol ezik isaretini ordan alcan bi de choose ur skill dediinde yanında 5000 para war mı ona da bak para da lazm o ish icin[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

dostum skill puanlarini dagitmamişindir her soru işaretinin yaninda P wardri hangi skilli acacaksan yani flame glacier lighting ona wereCeksin puanlarin hepsini o zaman o buyuler acilaCakh.[signature][hline]Name: Jander_SunStar
Server: Diez
Race: Karus
Job: Elemental Lord / Paper Mage
Level: 6x
Np: 1xxxx
Clan: LifeStoned
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar adamlara yannış bilgi vermeyin.lvl 10 dan sora kafasına civciv alamaz.onu alamayınca yüksek lvllilerle party yapamaz.yapamazsa lvl atlaması zor olur.bence en iisi yeni bi hesap aç.bunu boşver.en azından acemiliini cıkarmış oldun.lvl 1 de git selith e al civcivini kafana.lvl 10 oldunmu git captiana seç specialty ni.sora hiç maradonda oyalanma.insansan piana ya orcsan brethe cok cabuk atlarsın.specialty secmek için 3k istio[signature][hline]love is the name
s.x is the game
forget the name
play the game
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar beginner helper a level 30 a kadar uye olabiliyorsunuz.Daha yukarda verdim bunu zaten biraz goz gezdirsenize topic e.
beginner helper noob olarak sizi isararetler ve yuksek levellarla parti kurma olanagı verir.
[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!

[Bu mesaj mrproblem tarafından 11 Şubat 2005 15:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben level 1 de aldım civcivlikten level otuzda cıkıyoduk onu hatırlıom level 20 den once almakla level 30 da civcivlikten cıkmayı karıshtırmısh olabilirim ama level 1 de alınmayınca birdaha alınmıyor diye birseyin olmadıgına eminim[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...