Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blade : Trinity

BlacKDagger

Öne çıkan mesajlar

film bence gayet güzel.ama en sonundaki sahne beni çok etkiledi.drake tam blade'e kılıcını sokucakken söylediği söz

drake :
-are you ready for die.mother fucker.?

blade :
-birşey söylemez ve virüsü saplar drake'e

drake finish :)[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucas1, 23 Aralık 2004 19:26 tarihinde demiş ki:
film bence gayet güzel.ama en sonundaki sahne beni çok etkiledi.drake tam blade'e kılıcını sokucakken söylediği söz

drake :
-are you ready for die.mother fucker.?

blade :
-birşey söylemez ve virüsü saplar drake'e

drake finish :)

hastası değilim ama !*$!?
bu alıntıdan da OLDUĞU gibi filmi veya sonunu böyle yazacaksanız forumun bu kısmına da bi daha girmem, gidecektiysem bile artık sinemaya gitmem muhtemelen.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

filmi izledim bugün epey güzel de paso küfür ediyorlar.özellikle hannibal abimizin ağzı çok bozuk.
bide üçlemeyi çok güzel bitirecez diyorlardı .o kadar süper olmamış bence[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta mağlup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Sosyal ağlarda paylaş

bu filmi izlemeden önce yılın en kötü filmi olarak aliens vs predator la exorcist the begining arasında karar veremiyodum.
ama şimdi büyük farkla listenin başına oturdu blade..

[spo1=filmde beni çileden çıkaran bazı olaylar]dracula nın bağrı açık gömlekle, altın kolyelerle new york
sokaklarında hip pop şarkısı eşliğinde yürümesinden mi başlasam polis tarafından etrafı sarılan kahramanlarımızı eski püskü bi araçla elini kolunu sallıyarak kaçmasından mı bilemiyorum.[/spo][signature][hline][i]I'm done feeling like a skeleton, no more sleep walking dead.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

walla marvel e gectikten sonra pek bi sey beklemiyordum bekledigimden de kotu cikti acikcasi 3 leme diyorlardi sonu yinede bence devami gelicekmish gibi bitirdiler (kelimesiyle solemeyimde tadi kacmasin... drake in son sahnelerde yaptigi bir asil davranish dishinda tad veren bi aksiyon wardi o kadar piyasa icin yapilmish ama sevindirici bi nokta en azindan ask mesk yoktu filmde bence blade 1-2 cok daha iiydi ve hich bir sekilde blade trinity onlarin yerini tutamaz bile fazlasiyla geyik muhabbeti ve araya komedi karishtirmak icin ellerinden geleni yapmishlar wampir kaniş nedir yahu ...[signature][hline]swg-eclipse-Uthmatar / Master id
Nebula - Daywalker Uthmatar

DeaTH iS CeRTaiN LiFe iS NoT !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Freak, 26 Aralık 2004 00:25 tarihinde demiş ki:
Çok yetersiz kalmış, kendi içinde örtüşmeyen sahneleri olan bir film; action sahneleri çok kötü. Drakula rezalet. Gitmeyin son çareniz değilse.

Heryerde drakula olarak lanse edilsede sadece isimlerden biri oydu drakulayla alakasi bile yoktu bence acikcasi klanlari bile ayni deildi ayrica dikkatini cektimi bilmiyorum ama :) ki biraz daha karizmatik ve yasli birini koyabilirlerdi illa action yapsin die genc olmasi gerekmezdi ... Ama hakkini vermek lazim vampir hatun harbiden guzeldi sirf onun icin gidilir :P[signature][hline]swg-eclipse-Uthmatar / Master id
Nebula - Daywalker Uthmatar

Sosyal ağlarda paylaş

Slat sana Blade 1 deki tadi verdimi simdi ? yada blade 3 geliyor denildiginde icinde olan hevesi bastirdimi benim bastirmadi acikcasi cok daha guzel cok daha basarili bir calisma bekliyordum ben kotu deil aksiyon izlemek isteyenler icin uygun ama blade hastasi olanlarin pek sevecegini de dushunmuyorum acikcasi[signature][hline]Uthmatar / Master Image Designer

Sosyal ağlarda paylaş

en azından scary movie 4 çekilirse bol malzeme çıkıcak filmden o bakımdan iyi oldu haeheeah..

[spo1=komplo teorisinin dibine vurdum]kızın lightsaber tarzı bi silahı vardı (star wars a gönderme var)
kör kadının küçük kızı vardı (the ring deki kızla alakalı gönderme var burdada)
bide o bi ilk filmde ölen ikinci filmde canlanan bu filmde tekrardan ölen adam varya blade'in babası ayarında oda yüzüğünü ovuşturuyodu hep (burdada lord of the rings e gönderme var) NIAHAHA[/spo][signature][hline][i]I'm done feeling like a skeleton, no more sleep walking dead.[i]

[Bu mesaj Ryan tarafından 26 Aralık 2004 19:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel değildi. Hannibal King 'in yakalandığında sarımsak esprisine baya gülmüştüm :)
[spo1=Filmde bana saçma gelenler]O polisten arabayla kaçma sahnesi
bide hannibalı kaçırırken dracula kılık değiştiriyor o çok gereksiz olmuş. Madem öyle özellikleri var biraz daha kullanılması lazımdı[/spo].

Dövüş sahnelerinin daha güzel olmasını beklerdim. Hep güreş vardı genelde. Sırtındaki kılıcını bi filmin sonunda çıkarıyodu onu da doğru dürüst kullanmadı. Ama 2. filminin başındaki kılıç sahnesi enfes ve lezizdi :)[signature][hline]ICQ#:149976315 | Msn: [email protected]
Kellindil
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız o ilk vampir çok baba adammış filmin sonunda anlıyo insan delikanlı vampirlerde varmış[signature][hline]İnsanın hayatında iyi arkadaşları ve dostları vardır.iyi arkadaşlar kodese düştüğünde seni kefaletle çıkaranlardır.dostların ise kodeste yanında olanlardır...
Seviyorsan birini özgür bırak onu,eğer geri dönüyorsa o senindir,eğer geri dönmüyorsa zaten hiç senin olmamıştır...
Gidiyorum hayattan,suların aktığı yönden,rüzgarın sevgi dolu okşayışından uzaklara uzaklara gidiyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun zamandir bukadar kotu film izlemedim.Acayip sacmalamislar, ne aksiyonu aksiyon ne karakterler karakter.Senarist ve yonetmen tavana bakarken filmi cekmisler sanirim. Gaz muzıklerle filmi kurtarcaklar zannetmisler o da yetmemis.Ha aksiyon filmine ne icin gidilir eglenmek icin hayatin anlamani bulmak icin deil, ama ben eglenemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...