Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archer(Ranger) Party

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

Sadece Okçulardan oluşan bir party kurmak istiyorum bu akşam. Karşımızda ne durabilirkine :D Hadi hadi cevapları bekliyom. 8 Ranger yan yana hatta iç içe duruyo ve sürekli oklar uçuşuyooo... cevap bekliorum :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

önünde lvl 60 tank warrior arkasında lvl 60 mass healer durur.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe en son gördüğümde iki tane okçu iç içe durmuşlar seri bi şekilde haunga katliamı yapıyolardı. Arkadaşlar bu Ranger partisine katılmak isteyenler yerlerini ayırtsınlar. akşam 21:00 da pianada buluşalım...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaksi'ciiiiimmmmmmm

kazandiiniz paranın %5 i benim
toplarım bütün pianayı önünüze görürsünüz :D[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

Eger kurarsan ve levellar 55 ve uzeri ise buff sız dm yapın ortanıza alıp yaratıkcıgı.Nereye gideceini sasırır wala.Uzerine geldiinde hide cekersin felegini sasırır bi ordan bi burdan.1.5 dakika icinde oldurursunuz.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 60 olmadıgı sürece bi Mass Healer bide Tank Warrior u alamaz o archer. Shadow Hunterla anca alırlar.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben tek başına beni warrior u tek atışta indiren bi ranger gördüm. Artık master miydi bilemicem ama buff lı enerjimin su gibi içildiğini gördüm. Üstelik adam bana atış yamıyodu. Leechlere atıyodu. Yanına girince dipten bi kodu. Taşların üzerine uzandım. Gerisini sen düşün :)[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

murtaza varsa bi kac healer bulun cunku oyle yakın mesafe surekli uzerine calısılabilecek bir yaratık diil.İki healer surekli murtazaya calıshmalı.Geri kalan da ranged attack doldurursun.Ama assasin ve dısında gerisinin ranged attack olması sart dm icin.parti ortalaması 50 nin altındaysa dusunmeyin yapabilsniz bile vurkacla uzun surer.HP restore yapıo ayrıcana[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...