Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telekoma Acık Mektup

Evr

Öne çıkan mesajlar

şu hurriyetimdeki haberi de okudum ya telekoma nefretim bir kat daha arttı. şerefsiz olduklarını bilirdim de bu kadarı hayalgücümü bile aştı artık.[signature][hline]if you don't fall all the way, you cant be saved..it's only after you've lost everything that you are free to do anything...

[Bu mesaj Phlox tarafından 29 Ocak 2005 15:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

boccob
ii güzel de
devlet onlarla da ilgilenmio ki
sesin çıkmadığı biraz yırtınmadığın sürece hiç bri şey yaptıramıyorsun bu ülkede

çıksa bile çok az oluyor elde ettiklerin ama yine de eline bir şeyler geçior

yapacaklarsa tam yapsınlar
yapamayacakları işin de altına girmesinler diyorum ben sadece[signature][hline]Emaleth, 12 Ocak 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
where is hareket, there is bereket paticiklerim.

Cthulhu_, 05 Aralık 2004 20:57 tarihinde demiş ki:
12 yaşımdan beri sertleşmeye başladım hala da sertleşiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Saçmalamayın böyle mektup olmaz. Bence telekom bunu alır her telekom binasına çerçeletip asar sonra bakım müşterilerimiz hizmetimizden memnun diye gazetelere tv kanllarına cevaplar verirler.Lütfen bi daha bu tarz mesajlar atılmasın.[signature][hline]Yeşilaycı Pati
Beer help ugly people have sex since 1862
Ufacık minicik üye olursanız büyüyecek =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ahaha, bu gün telekomu aradım yardım için, telefon yan odadaydı, geçen muhabbeti yasıom:

-başlattan çalıştıra bastım
2dk geçer
-evet bastım
-pardon siz nereye gidip geliyosunuz öyle
-yan odada telefon, neden?
-olmaz öyle siz telefonu taşıyın
(cep telofonu zaten de ben içerden arıyorum sanki!!)
-5dk sınra arayın o zaman
-5dk sora arıcam
.
.
-alo?
-taşıdın(!) mı?
-ewt
*bi takım işlemler yapılır
-upload hızınız çok yüksek, bizden bir arıza yok, bilemicem....[signature][hline]~~~~~~Éärenwén~~~~~~
Sosyal ağlarda paylaş

Tanrıdan tüm telekom mağdurlarına sabır diliyorum ama dila-up kullanıcılarımızın uğradığı haksızlık karşısında ağzım açık kaldı:
------------------------------------------------------------
Haber Sen'in açıklamasında verilen bir örneğe göre, "... 64 80" numaralı telefon abonesinin 31.12.2004 tarihli 41 milyon 750 bin TL'lik faturasının 20 milyon 952 TL'lik bölümünü İnternet kullanımı oluşturuyor.

Abone, bu faturanın kapsadığı 03-30 Aralık 2004 döneminde, yani 28 günde toplam 208 kez İnternet'e bağlanmaya çalışmış, sadece 7 kez İnternet'e bağlanabilmiş. 7 bağlantının ücreti 6 milyon 480 bin TL. Bu abone bağlantının gerçekleşmediği 201 deneme için toplam 14 milyon 472 bin TL ödemiş. Yani abonenin her İnternet'e bağlanma denemesi bir kontöre (72.000TL) mal olmuş.
------------------------------------------------------------[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

O mailla bi bok yapamazsınız bence

Adamlar cevap olarak

"Tesekkurler sızın gıbı zeki! müşterilermiz oldukca biz daha iyi hizmet verırız ve kendımızı ekonomik yonden daha da guclu yapacagımızdan kuskunuz dahi olmasın"

Yazarlarsa bende sıze gulerım ama.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...