Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ulen ben bu savaşın.............

cado

Öne çıkan mesajlar

Yaw saat sekiz sularıydı galiba.lunar savaşı vardı çok iyiydim.50k para kastım savaştan.bi kaç kez öldüm.human lar tam kapının önüne nova attılar ve öldüm.savaş bole gitti.savaş bitti.breth te lvl kasim derken.aha bi baktım human ne işin var len burda diyemeden gebertti beni.savaşmıyım die maradona gidiodum ki yanımdan human geçti (towna girmişti)ben bi kaç kez vurdum öldü.cesaretlendim daldım heriflere lvl 35 ti ama human lar müthiş.herifler her dakka nova atıyo öle öle lvl indi lvl 33 e sonra gittim maradona orda bi kaç ezik kastım.baskın bitmiştir die gittim brethe daha gider gitmez tam ortaya nova ben dahil çoğu ork öldü.bole bole 4 kez daha öldüm indi 33.44 de sonra xig 2 ye girdim.orda 10 tane magheton kestim.ama exp gelmedi.ulan sevinmiştim 35 oldum die indi lvl 33 e 32 olur belki.bu arada savaş devam ediomu.bu arada daha demin 49 luk deggar patlattım :( şimdi abyss deniom belki bişi gelir.[signature][hline]

========>CaDoBaBa<=========
Sosyal ağlarda paylaş

oldurdugun adamların uzerndeki paranın yarısı senin hesaba eft ile gelio.ama genelde sawası bilen adam uzernde parayla sawasa girmeyen adamdır[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...