Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

goblin hangi levelde kesilebilir

RakipUsta

Öne çıkan mesajlar

beyler orc warrior um kendime duzgun bi set yapmak icin goblin kesmem lazım ama su anda 32.leveldayım ve o bacak kadar sey kesiyo beni.kacıncı levelda onu kesebilirim ve nasıl/nerde hızlı level kasabilirim?

not:ares1-2 de oynuyorum[signature][hline]nightmareibo, 04 Şubat 2005 23:54 tarihinde demiş ki:
Grizleri nerden bulabilirzzzz ??
Sosyal ağlarda paylaş

arkadashlar bana da ara lazım acilen eger chestleri acarız diosanız okumu alır gelirm ben de aresteym lag olmazsa cok seri bi kac saat calısabiliriz ne diosunuz?

Edit : ara diil para
[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u

[Bu mesaj mrproblem tarafından 10 Şubat 2005 17:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben humanım :(

Yinede human olupta goblinlerde yardım isteyenlerle akşam buluşalım. Pm yada buraya mesaj atın. Bende goblin kesicem.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

abi ama gecen gittim lan hayvan 3 koydu hop yattım.ya eger aresdeysen bana gosterrmsn yerlerini o zaman bi dha deniyim.[signature][hline]nightmareibo, 04 Şubat 2005 23:54 tarihinde demiş ki:
Grizleri nerden bulabilirzzzz ??

[Bu mesaj RakipUsta tarafından 11 Şubat 2005 00:41 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj RakipUsta tarafından 11 Şubat 2005 00:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...