Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Meganthereon'dan bus düşürmek??

Lonely

Öne çıkan mesajlar

bi kac gun once darkmare lerden su ishte 7 tane oldurdukten sonra su item 12 tane den sonra soyle guzel item diye anlatıyorlardı dun gece klanca gaza geldik.15 tane darkmare kesildi ve cikan itemları sayıyorum size: 13 potion of soul ve 1 adet wrist cutter(dandik odun baltası). Bazı moblarn dusurdukleri itemlar sabit zaten bunlar da internet sayfasında mevcut.Bunların da her yaratıktan illa cıkacak diye bir sartlanması yok.Gerisi tamamen olasılıga bakıyor.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

ben kesinlikle cıkıyo demedim ama adamın biri var işte lvl62 onun ikinci charı rouge-hunter. olayı aynen boyle anlattı ki bana;
bus alıcaktım adamdan "git cz'ye meganthereron kes ve ne kadar noobsan o kadar düşme oranı daha yuksek" valla bilemicem artık ne kadar dogrudur ama bi kac kisiden daha duyunca benim de aklımda oyle bi inanıs olusmadı degil yani. bu arada bilmem farkettiniz mi ama cz deki meganthereon'lar lvl48 digerleri 44 sanırım sayılarda cok emin degilim bilgi için sitesine bakınız. bu arada ölme riski peki? die sorunca adam "ölmeye çare yok" diye ekledi.
Sosyal ağlarda paylaş

keşke ben de diyebilsem "şundan bana şöyle bi item düştü" diye.
Cz'ye gittik, officer kestik, assassin kestik. Cardinal kestik. Apostle kestik. Bişi çıkmadı.

ama harpyden bi tane viper staff düşürdüm şansa. O da rare item çıktı anasını satiim (+5)

Bus'la trade ediyom. server ares. :([signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

Benim yan makinada oturan bi adam vardı... lvl33 mage di
0 manner vardı.5 tane abyss bastı 1'i raptor, 1 bus, 1blessed elemental çıktı...Kafayı yedim! şimdiye kadar 1000 in üstünde bastım, verdiği en iyi şey chitin armor oldu! Gel de ağlama!!![signature][hline]Değişmeyen tek şey, değişimin kendisidir.....
Sosyal ağlarda paylaş

aglama boswer.abbys icin deneleri sen burda gorseydin aglamaya baslıosan buna,onları duynca intihara kalkısırdın.Ben birini duyduumda yerlere yatıodm gulmekten.Artık yerlere yatma nedenim adamın aptallıgımıydı yoksa salladıgı lafın yuh dedirtmesimiydi hatırlamıom.Laf da suydu 10000 abbys bozdurdum bana doru duzgun bisey cıkmadı. 10000 abbys = 2.000.000.000 kadar para edio ki 150 den satıını dusunsek bile yanında tasımaya para limitleri yetmeyen bi mebla.gel simdi buna ne laf solersen sole.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...