Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CZ Dersleri

mrproblem

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar cz ye adım atmıs ve atmakta olan bir cok arkadasımız bulunmakta.Deneyimleri bu topic altında paylasalım dedim.Bir warrior icin b,r mage icin bir priest bir rogue icin ayrı ayrı.PvP ler mob lar combolar.İlgi gostereceginizi umuyorum.Hani bazı insanlarda ozellikle altta np belirtiyorlar ozellikle onlardan daha fazla ilgi bekliorum.
(fikir babası unholy dir)
[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u

[Bu mesaj mrproblem tarafından 09 Şubat 2005 17:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla np 0 ama czde işe yaramayanları sayabilirim rogue için.

+5 kukry +5 sb - gob fp gauntlets , boots. +6/10 dex fp pauldron , pads - gob plate helmet. . . . 2 kekuri ring , +6 dex necklace +6 dex belt(5 te olabilir). lvl 45 im ve czde mundar ediyorlar resmen.

şimdi bu üzerimdekilerden hangilerini degiştirirsem daha ii iş yaparım czde bide taktik verin biraz stealth yapıyoruz flnda herifler görüyor resmen.
Not: +8/80 dual shard - +7/12 chitin al fln demeyin makul şeyler söyleyin para 0 çünkü şuan için.[signature][hline]-used to know as hasanmezarci-
Sosyal ağlarda paylaş

level 55 e kadar oraya bi daha girmemeye yeminliydim level 55 olnca girmeye bashladım o zaman da adamlar cok pis bir stratejiyle town u basmıslardı townda 100np haybeye kaybettim.Bir warrior pfil ve alchemical_sorcerer die uc kisi.warrior un nicki hatırlamıorm ama dierlerini tanıorsunuzdur siz de areste.towerlar warrior a ates edio surekli alchemical ile pfil de respawn olanlarla ugrasıo press ok yapınca hemen tekrar oluosn.a2 ye gecp ordan breth e atılmakta care bularak kurtulabilmshtm.Assasin olsan da parti taktiklerine kurban gidebiliyorsun.Assasin degilsen de asla gezmeyeceksin tek basına cz lerde.Level altmısh olana kadar da assasin le belli bilinen klanların partilerine girmeyeceksin.PvP ye gidiorsan pusu mekanları belirleyip oralarda bekleme yapacaksın.Ben simdilik bu kadar yazıyorum daha sonra ekleme yaparm.Benden CZ hakkında cok fazla birsey de cıkmaz cunku CZ deneyimim pek fazla yok yasadıklarım sonucunda cıkanları paylasablirm ancak[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

ya eyv beylerde bilmedigim bişeyler söylesenize ne emanetler taşırım yada sote mekanları fln nereler? lunar warda aktım resmen 4-5 kişi aldım stealth olmamasına ragmen ama artık stealth ta var bide abysstede saglam yarıyorum ama onlarda %80 buffsız geziyor herifler onun için czde patlak veriyoruz hep.[signature][hline]-used to know as hasanmezarci-
Sosyal ağlarda paylaş

ben yeni 51 oldum gideyimmi diye düsündüm biraz gelecek level up exp yi gorunce moralım bozuldu
gitmelimiyim gitsem beni yerler biliorum ama soyle disime ore bi level 45 30 belki gelen bi orcun tadına bkabilirim diye düsündüm ama sonra tekrar vazgeçtim
spike acmadan bi yere gitmek yok :)[signature][hline]nick:Grry
race:Human
level:51
job:assasin
rage is the only freedom left me...
-gre lynx
Sosyal ağlarda paylaş

taze geldm CZ den bizim town girisine gelen bi mage i indirip gaza geldm bu sefer dort asssasin gittik healer yok sorunumuz buydu.Sonra ne olduysa lag baslayınca oldu.lag acıldıgında olmushtum.spike i karsı ırk ın townlarının girislerine sotelenebilirler.ama olme ihtimalleri buyuk onu da soliim biraz sabırla beklemeye bakıo.adamlar yem salıolar ortalıa eger lapin gibi atlarsanız ve sizden bashkaları da atlarsa toplu np kazanıolar.Bi yer daha war atrosslara giderken calılık agaclık bir mekan war oraya da sotelenebilirsiniz.partinin sonundan gelen kuzuyu kaparsınız.Ama lupine eyes acık olsun cunku o kuzunun arkasında da stealth li gelen bir kurt kopegi olabilir :) benden simdilik bu kadar[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

selam JR yaw msn acmıom calıshtıım makinede olduumdan.Dun aksam aldıgım chitin olayndan sonra param kalmadı.Simdi para olayna kascam.Ah dun gece healer olsaydı o isler farklı olcaktı.Bi de subu yanmda beyime verdi lag d masallah olduydu.Bi baktım eleman besh kez wurmush bile ben o sırada town yazıom heal pot basıom bizm sehre dogru kosuom lagı gornce.zaten dun gece tam town basmıslar onun ortasına geldiydik.olsun gollermizi attık ya sewincliyiz hepimiz yasasın klanımız :)[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce de söledim. Karşınızdan size doğru bir priest veya bir mage koşuyorsa KAÇIN!!!!!

Mutlaka stealth mode'daki bir rogue sizi deşecek!!!!!!!

Bu arada Town Clanından AiriCut la uzun sohbetim olmuştu. Kendisi level 61 rogue. Savasta Buff'lanmış chitin giymiş warrior elemanlardan uzak durduunu söyledi. Ben fazla anlamıyorum assassinden ama kullandığı skill'i tekrar kullanması uzun sürüyor herhalde. Buff aldiimizda ortalama warrior HP si 3000 oluyor.
E bi de güzel attack skill'ine sahip olduunu düşünürseniz, size deli dana hızında yaklaşan rogue'u "leg cutting" ile yavaşlattıktan sonra kafa göz girişmek için bi engel bulunmuyo.

Ama dediğim gibi. Eğer buff'iniz yoksa fazla denemeyin.
en fazla 3-4 vuruşta hallediyo warrior'ları.[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe

Cz ye ilk gidişim. Korkudan towndan dışarı burnumu çıkaramıyom. Sonra bi baktım mage'nin biri tepeye tırmanıyo, bende vurdum adamın arkasından, bu arada town da hazırlıklar var grup aktivitesi :) Neyse Magenin peşinden verdim kendimi bayırdan aşşaa koşa koşa giderkene town daki grupla karşılaştık yolda, yolun solunda stinger'ları gördüm. Grupla birlikte biraz daha ilerledim. Ama daha fazla ilerlemek istemedim. Döndüm geriye Stinger lardan birinin icabına baktım. İçinden kelle çıktı :P ardından bi tane daha kestim o da ne opalllll, Hobareyyyy diye yaşadım diye sevinin müthiş bir hırsla stinger kesme icraatına başlamıştım ki, ekranın salladığını ve yere uzandıımı gördüm :) asasin bir orc içimden geçip gitmiş gitmekle de kalmamış tabiii :) Sonra o hevesle aynı yere bi daha gittim. Bu sefer başka bi asasin orc daldı bana... 3. gidişimde gene yattım. Kafama bi nova indi :D en son gördüğü parıldayan mavibeyaz kırmızı sarı ışıklardı :D vel hasılı kelam. Cz de 3. stinger i kesmek bana nasip olmadı :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

Cz de bi assassin olarak 55 olmadan ve elinde en azından bi +5 +6 mirage olmadan gorduune dalmak yalan olmaktır. Sahsen ben mrproblem la gittimde keklik arıom oncelikli olarak ve 6 7 tanede bulduk hatta biri cıbıldaktı human town girisinde %150 lik ilk buyuyle vurdum dmg goremedim ama eleman paket :D Bence Chitinli warrior veya mirage ve shardlı assassin gorurseniz kacın!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...