Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage ve Assasin Olanlar Baksın

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

Bekle ustumdeki seti degistiriorum suan fp goblin leri satım chitn. alıcam ondan sonra bakacaz bi caresine sonucta elin gavuruna yardım etcek deiliz ya :=)[signature][hline] OttomaN
Ottoman_Hatun (51 Assasin) (Cyber)
Rheas (43 Assasin) (Adonis)
Fookfax (43 Archer) (Adonis)
Ottoman_Warrior (53 Warrior) (Ares01),
oak (52 Archer)(Sultans®) (Xige.)
Sosyal ağlarda paylaş

Ottoman Empıre deyım su an ya full platenın ayaklıgı kaldı bulamıorum goblın full plate ayaklık bulabılrmısınız
Her neyse ben assassınım we cok memnunum assassınde archerları gorebılıo hıdeyken bu 1
2. sı %700 ınflıct cok saglam warrıor aglatabılıyo yada mage ztn demıorum
3.su warrıorun defansını assassın rahatca dagıtabılıyo (defansı dusurme gıbısınden bı seyler war sa yanı bı debuffer fln fıstık assassın harıka olur)[signature][hline]Onen-i Estel Edain
ü Chebin Estel Anim
Sosyal ağlarda paylaş

Ruby fp goblin ass. olanı cok zor bulunuor bendeki setin hepsi fp goblin birkac tanesini satın aldım 2 parcasınıda kendim cıkardım sansa sana tavsiyem git goblin kes hem setin parasını cıkarırsın hemde cıkarma sansın var[signature][hline] OttomaN
Ottoman_Hatun (51 Assasin) (Cyber)
Rheas (43 Assasin) (Adonis)
Fookfax (43 Archer) (Adonis)
Ottoman_Warrior (53 Warrior) (Ares01),
oak (52 Archer)(Sultans®) (Xige.)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ani, 31 Ocak 2005 04:19 tarihinde demiş ki:
asıl cok kişiilik gruplarda mage etkili ah bi super nova atan gormedim su oyunda :((((((((( bi yesem kafama sevinçten uçacam hehehhee:D

lunar war'a gitmen yeterli :D
çok yedim nova ordan biliorum[signature][hline]Firearrow the Assassin
When you see me.
Prepare yourself to die.
If you don't prepare yourself to die.
I can do it for you
;)

Sosyal ağlarda paylaş

gecen aksam czye gittim tekbasıma.butn yuksek grade liklanlargelmish kapıshmakta we hatta insanlar olayı abartmıs orclarınkoyu basmaya kasıyorlar.herkes parti halinde.genelpartilerde bi buff/heal iki assasin gerisi mage.onde bir assasinstealthle en arkada bir assasinstelth le ortada bes mage we buff aralıklı ilerliyor.ben de assasin im stealth ve lupine eyes acık ilerliorm genelde tek farkıctesi aksamı tek basıma olmam ve levelimin onlara yetecek kadar yuksek olmamaması ama on dakika once level atlamısım gazdayım yaptık bicahillik ishte :)
stealth war uzermde ama tabi ortamda assasinwarmı bakmayı unutmusum bir mage partisi geliyor en arkada da bi mage kalmısh.Saldırdım life ı cok az kaldı tabiondanfrost nowa yedim.ole kalakaldım hcbiyere hareket edemiorm.adam f12 ledi sanırm kendini town a tp etti.Sonra birden iki assasin beliriwerdi iki spike yedim bi de uflediler sonra press ok yazısı.Bu dediklerin on saniye icinde olan seyler.cz de benm gibi tek basına ilerleyecek kek bulmak en azından areste artık cok zor.we eger level altmısh olmadıysanız yuksek grade li klanlar mesken tutmushlar ortamı sizi cıtlatıyorlar isterseniz elli kusur level olun,en baba armora sahip olun. pVp de assasin yakalarsa birsey yapamazsınız.Assasin vs assasin olursa o zaman tecrube ve level a bakar.Parti warsa we eger iclerinde assasin olmayan bir partiye assasin dalarsa kurtun kuzu surusune dalması gibibir durum ortaya cıkar[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bugune kadar Assassin'in oldurdugu kadar kimse oldurmedi beni cz de..

Mage party icin ideal hele bir de 60 olmussa oh ne guzel...bulacan bi provokecu, alacan 3 5 tane lvl60 mage 1 2 priest yapacan harpy mass oh ne guzel...assassin de kenarda otursun beles exp alsin.. :)

CZ de resmen assassin tarafindan kesilmek icin dolaniyom ben...
Olaylar aynen su sekilde gelisiyor...
22 MP recovered
22 MP recovered
Hödö inflicted with 350 dmg
Hödö inflicted with 400 dmg
you are killed by hödö...[signature][hline]Yaptik bir aptallik halen Malezya serverlarinda takiliyoz..
Char_1 : Mage_Lightning_lvl5x
Char_2 : Rouge_Archer_lvl3x
Char_3 : Warrior_Attacker_lvl2x
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...