Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

COLONY ZONE belası

Sphere

Öne çıkan mesajlar

Yav bu nedır yav? Bir gideyim bakıyım dedım.Res kıll manyagı oldum.Hadı dedım bır clan kurucusundan clan dıleneyım adamlar bir yere kosturuyorlardı hadı bende gıdeyım dedım.Gittik gittik bi baktım Atross falan.Aha dedım bundan iyi eşya cıkar bende iki dalayım.Bı baktım w00tabulous mu ne aha o.Aha dedım orc clanınıda kurmuşlar gittim clan dılenmeye adamlara bi baktım Human .Haydaaaaaaaaa.Kaçmaya basladım.Bi baktım orclar humanlar bir kağışıyor.Arada bende kaynadım.Çok sevdim orayı habire gittim oldum.Bi baktım expirence kalmamıs 120 bin expirence kaybetmişim.(LEVEL 35 Sorcerer)birde param gitti ne bıcım yer.Offfff....[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

zararı ban :D Saka Saka exp kaybedersin lvl dusersin okadar :D[signature][hline]Name:KuardoN
Server: Ares
Race:Male El Karus (OrC)
Job:Assasin
Level:59
National Point:22500
Clan: TOWN (Pelerinli Clan)
Clan National Point:229500
BANNED:(
------------------------
DieZ 1-2
Name:Achillas
LvL:51
Job:AsasiaN
Clan:RoguE CrackaZ
DEAD :(
VAV UO Staff Member
Knight Online Player

Sosyal ağlarda paylaş

he iste aynen ole :D[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2
Job:AsasiaN
Clan:RoguE CrackaZ
DEAD :(
VAV UO Staff Member
Knight Online Player

Sosyal ağlarda paylaş

HEhe Ah şu Cz yokmu:) Milletim köyden İstanbula ekmek parası için gelip de soluylması gibi:D Bus yada Güzel item para kazanmak ve Exp için kaç kere gittim kaç kere Exp kaybettim. Ve kaç kere o yazıyı ekranımda gördüm hatırlamıyorum:) Sen sen olm clansız ve yüksek lvl olamdan oraya gitme.[signature][hline]Steel Brightblade in inleyen nameleri...
Sosyal ağlarda paylaş

BUnu söylmekte 15-20 lvl geç kaldın:D Bu olayı yaşarayarak öğrenmek kadar kötü bir şey yok. İlk girdiğimde ORc köyünün orda kapıda turuncu akrepler var onları kesiyorum çok güzelkde Exp veriyor ozmanlar. Neyse Baya bi kestim. Bİ ara tak diye öldüm. ne kimseyi gördüm Nede duydum. Alla alla dedim Exp de kaybetmedim. Altta sarı asrı şu şunu öldürmüştür yazıyor. BEnde AByss gibi sanıyorum ölüyon bişi olmuyor. Aynı şekilde bi daha öldüm. AA dedim ölünce hiç bişi kaybetmiyom:) Ondan sonra EXP gidince anladım i,şin gerçeğini TAbi geç fakrına vardığım için ne param kalmıştı nede Np :) (zaten 100 dü) BUda böyle bi anı:)[signature][hline]Steel Brightblade in inleyen nameleri...
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer clan olarak dalıcaksan, daldığın clanda sağlam bi buffer olmasına dikkat et. Yoksa "resser bulun bana canım acıyooooo" diye bağırtırlar adamı.
Yada takılardan HP ye abanıcan. (Level 35 ile abansan kaça çıkarsın bilemiorum ama :))
Yada giyincen chitin armorları (karşına level 65 master warrior çıkarsa 3 kat üstüste chitin giysen ne işe yarar o da meçhul) yada olucan level 50 filan öyle gidicen.

Haa "yok abi ben kesin gitcem manyak kasıcam" dersen, cebindeki paranın ve exp. puanlarının seni rahatsız ettiğinden feci şüphe etmeye başlarım :D

Ben ilk girme girişimimde 1 level kaybetmiştim..
Öldükçe inat yaptım girdim, inat yapıp girdikçe öldüm :D
Şimdi Allah'a şükür ölmüom. Clan sağlamlaştı yardım ediolar.. :D

Canım clanım benim, sizi çok seviom ")[signature][hline]Oğlum sen aşık olmadın, olunca ben sana söylerim (Semra'dan inciler)

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 10 Ocak 2005 14:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aKuMa_Tr, 10 Ocak 2005 15:04 tarihinde demiş ki:
adoniste kestigimiz bir sahıstan 8 kisilik partiye kisi bası 7m para dustu bir kere :) adam tum sermayesi ile gelmis cz ye :)

7x8=56m... Şu orantısı bu orantısı en az 50m....

Vah yazııııııııkkkkkkkkkk :(
Evlat acısı gibi koyar bee :([signature][hline]Oğlum sen aşık olmadın, olunca ben sana söylerim (Semra'dan inciler)
Sosyal ağlarda paylaş

forumlara yazdık adam cıktı ortaya :)
maloz arkadaslarına hava atıomus bu kadar param var felan diye sonra ustunde unutmus. clandan cz ye cagırmıslar. Sonrası malum :)[signature][hline]aKuMa_Xen LvL 45 Roque DieZ 1/2
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

Ciddi acıdım elemana...

Hani gidersin 150milyonluk bişeyi anvilde patlatırsın o bu kadar koymaz. En azından şansım yokmuş dersin. Bu elemanınki harbi kabızlık bi durum...[signature][hline]Oğlum sen aşık olmadın, olunca ben sana söylerim (Semra'dan inciler)
Sosyal ağlarda paylaş

kirpi ile gittik cardianale

kestik kestik bes çıktı sonra beaste gittik kestik kestik orc gelmiş o arada kirpiyi kesmiş ben daha yaratıkla uraşıom benide kesti gitti sonra bida gittik yine geberdik debufferda vardı adamın yanında =p ve bölece np 0 landı ve geri geldik :D[signature][hline].:.:.:Magic The Gathering:.:.:.
RocKnCoke Gathers..

[Bu mesaj uzaylılar tarafından 41 Aralık 3811 34:98 tarihinde değiştirilmemiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Orc ken Cardinal beast ların orda agacın dibine pusardım .Bole Giderdim adamlar lvl kasıo Hİ derdim yarısı dalar yarısı town cekerdi cat cut indirirdim alayini sonra.Ben ve bir arkadas ogun tek basımıza 2 tane riote kestik 2 asasiandık 50 np yi aldik derken caaat die birden öldüm bir baktım arkamızda 2 tane lvl 60 pelerinli okcu bizim Rioteleri kesip np almamızı bekliyorlarmıs :D okadar ugras ve np bosa gitti.[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2