Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Serveriniz-ırkınız-sınıfınız.

Buzi

Öne çıkan mesajlar

Ko forumumuzun neredeyse hepsinin hack ve sacma sapan konulardan olustugunu görerek degisik bir konu acayım dedim.
-Hangi serverdasınız
-Irkınız
-Karakter sınıfınız.
Karakterinizden bir ss de koyabilirsiniz,degisik olabilir yani.

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 11 Aralık 2004 20:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İmzamdakiler + Yeni serverda
Cesur,Assassin,lvl 24,human

(Bu arada bi haftadır yoktum,adsl modem yandıydı da :-P, oyunda görüşelim.Sen hala yeni sunucudasın di mi?)[signature][hline]Dracula Mager[Humanity]
Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]

Diez2-->Human: Amazon [Lvl 3X],Kutsal [Lvl 3X]
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 12 Aralık 2004 15:59 tarihinde demiş ki:
said:
rockncoke, 12 Aralık 2004 14:25 tarihinde demiş ki:
El Moradon

El piana :D El huseyn :

zuahah :D yanlış yazmışım :lol:

**** aman ne büyük şey :P[signature][hline]N-Gage Kullanıcıları Portalı
..Knight Online..
..Firestorm the Mage..
..Xigenon 1..

[Bu mesaj uzaylılar tarafından 41 Aralık 3811 34:98 tarihinde değiştirilmemiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Buzkirpisi senin archer charın nick ne ayıptır sorması?
İki gündür ulaşamıyorum da.
Bi zahmet sen bana ulaş yada.
Nicki biliyorsun Cesur :D[signature][hline]Dracula Mager[Humanity]
Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]

Diez2-->Human: Amazon [Lvl 3X],Kutsal [Lvl 3X]
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 12 Aralık 2004 05:39 tarihinde demiş ki:
Ares1-2,
El Morad,
mage,
nick undeath,
24 saat online. :)

Artık online bile olmuom genelde. 1 haftada sıkıldım oyundan.

El morad oldu El moron...[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

Bende orc um level 22 oldum arklarla 4 lvl kastık yakında orc kesicem ne yakını hatta bugün kesicem birazdanmı kessem şimdimi kessem yok birazdan kesiyim imdi kesiyim be ne ulen kesicemm allaaaah tutmayın beni lannn flamberge im nerde plate mail setim nerde uleeeeeeyyyyyyyyyyn ya allah bissmillah allah allah allah allah
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MysterySpectre, 18 Aralık 2004 12:30 tarihinde demiş ki:
Bende orc um level 22 oldum arklarla 4 lvl kastık yakında orc kesicem ne yakını hatta bugün kesicem birazdanmı kessem şimdimi kessem yok birazdan kesiyim imdi kesiyim be ne ulen kesicemm allaaaah tutmayın beni lannn flamberge im nerde plate mail setim nerde uleeeeeeyyyyyyyyyyn ya allah bissmillah allah allah allah allah

Foruma psikopat katil kaçmış. Sakınalım.. :D[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

Ares 1
Joetr
El Morad Mage
LeveL 41[signature][hline]Khezad, 08 Haziran 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarla pirinç pilavı yapılıyomuş. İnternetle daha doğrusu ama bende 56k var o yüzden yapamıyom adsl ile yapılıyomuş. Ama 56k ile yapmak için bi program çıkmış. O programın adı nedir? Lütfen söyleyin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MysterySpectre, 18 Aralık 2004 16:44 tarihinde demiş ki:
Git ulen bu ara ne kessem orc kesiom shilan kesiom wolf kesiom cnm sıkıldı ya offffffffffffff hiç exp gelmio gelio 1 er 1 er
30 dan 36 yapıyom 4 goblin bi dalıyo yerdeyim yeniden 30 a iniyo offfffff

Sen nerdesin? Aresteysen gel beraber keselim. Benimde canım orc watcher kebabı çekti...[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

Genel olarak el morad takılıyoruz
birkere zırhlar daha güzel,görünüm güzel(orcların tipi kaymış oluyor ,hele magelerinin koca kafalılar :D)[signature][hline]Bildiğimiz yerlerden uzakta,farklı bir boyutta,tanımadığımız akıllı ırkların;Kara Elf'lerin yaşadığı karanlık bir yer;Menzoberranzan...
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler bana tavsiye bi ırk sınıf server felan söyleyin daha clienti indiriorum ama..[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}
-------------------------------------------
BU SENE ŞAMPİYON GÖRELİM SİZİ
ÖLMEDEN MEZARA KOYMAYIN BİZİ
KORKUTMAZ BİZLERİ MUSALLAH TAŞI
ÖLÜMÜNE SEVİYORUZ BİZ KANARYAYI

Genç FB
Sosyal ağlarda paylaş

El morad olursan oyuna ısınman daha kolay olur. Karus ve El morad ların asıl haritaları farklı. Moradon gibi bazı haritalarda karus ve el morad lar birlikte savaşabiliyor. Ama oyunun genelinde farklı yerlerde bulunuyorsunuz ve sadece savaşmak için karşılaşıyorsunuz.

Haritalarla ilgili bi dersi bugün içinde foruma koyucam. Oradan daha iyi bi bilgi alabilirsin.

Karizma konusuna gelince karus mage nin o dinlenme olayındaki karizma başka hiç bir karakterde yok bence. Havada asılı kalma olayı filan.

Ama şöylede bir gerçek var el morad a cidden kalkanından silahına kadar herşey yakışıo ya :D

Dipnot : El Morad = İnsan / Karus = Orc[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

Anladıım kadarıyla bu konu bayadır var ama neyse geç te olsa bende yazim.Ares 1-2,Human,Warior,lvl 47,nick BuRiAL_TR(pişmanın nickimin sonuna tr koyduma ama neyse ilerde change name scroll kesin şart sıkıldım aç türklerden ;abi borç versene!)Siz durun 2 hafta sonra buraya 55 yazıcam az kaldı :D[signature][hline]The songs of hobbits,dwarf and men and elfs come close your eyes;you can see them too.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...