Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'Guardian of the keys' yardım ltfn

mrtolga

Öne çıkan mesajlar

Demekki neymişşşş.. El morad'lar yardımlaşmayı daaha çok seviyomuşşşşş. :D

(Böyle söyleyelimde orclar gaza gelip yazsınlar anahtarların muhtelif yerlerini :-p)[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"

Flame damageli +7 Wizard staff arıyorum. Elinde bulunanlar özel mesaj atsın.
Sosyal ağlarda paylaş

:) hemen hemen benzer yerlerlerdeler. Bak ben sana biraz yardımcı olim ama hangisi hangisi emin değilim.

sen kaçıncı anahtarı arıyon onu söyle ona göre yardımcı olimm başka türlü karıştırıyorum.[signature][hline]Name: SteelBrightBlade
Server: Ares
Race: EL Karus
Class : Warrior
Level: 53
Clan: OTTOMAN_EMPIRE

Sosyal ağlarda paylaş

said:
xerberg, 22 Ocak 2005 14:13 tarihinde demiş ki:
Arkadas ben orc sorunu sole Ben yardım ederım
aresmı
Bide Arka Soleyım orclar Sızın Gıbı Vakıt Kaybetmı Kendı Ugrasıyı sureklı Level Up yapıo byes

ahunananaheuaha

Biz level kasmayı çoktan bitirdik artık insanlara yardım edioz :D:D:D:D
ehuhee[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"

Flame damageli +7 Wizard staff arıyorum. Elinde bulunanlar özel mesaj atsın.
Sosyal ağlarda paylaş

bu gorevi yaparken bir arkadas 7 dakikada yaptıgını soyluyordu saolsun bana yardım etti oyunun forumundan onunla ilgili bir yazı bulup msn den gondermisti kafede kayıt etmistim gittigimde -hala duruyorsa-buraya gonderecegim gerci belgede olası koordinatlar verilmisti ve soylenilen yerde bulamadıgım icin baya ugrastım
bu forumdaki cevapları kullandım(el moradlar icin yazılan) sana olabilecekleri yerleri soyleyecegim ve bir de onerim eger olası yerlere bakmıssan ve bulamıyorsan server degistir yeniden bak

ilk anahtar breth de kapıdan cıkınca biraz ilerideki kulenin dibinde

ikincimiydi tam hatırlamıyorum ama bir digeri dest item yapmak icin kesilen hell houndların yakınında ki kulenin dibinde

dk tepesinde ki sanırım ucuncu anahtar

bir digeri zombi tepesine cıkarken sagda bir kulede tepeyi asınca bir kule daha var oradada olabiliyor

linate sehrinde hemen townda bir tane

bir tane eslant gatenin solunda (eslant girişine dogru bakarken sol tarafa dogru ilerle)

bir digeri level 30 gorevini yaptıgın yerin yaklınında (belluadan gobline giderken solda)

breth in yukarı bolumunde de sanırım sonuncu var

soyledigim gibi bunlar muhtemel yerler kesinlikle bunlardan birinde oluyorlar server degistirerek deneyebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

6. key
lvl 30 questinin arkasında deniz kenarında cıkıyor. orda yoksa oranın az ilerisinde kule var ordadır.

5. key eslant gate in orda olabilir.[signature][hline]Necromance LvL 45 Mage DieZ 1/2
aKuMa_Xen LvL 46 Roque DieZ 1/2
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

daha lvl 37 yi gecen charim olmadi ama 2 kisiye bu questi yaptirdim :D anahtarlarda bi cekicilik var.

al bunlar orc kordinatlari

1st key 450,1353
2nd key 259,901
3rd key 439,1356
4th key 1122,1979
5th key 1925,1976
7th key 113,1781

1st sentinel 218,1236
2nd watcher 96,567
3rd protector 623,1029
4th ranger 1121,1979
5th patrol esland gate
6th recon linate
7th keeper breath ın yukarsında(kapının tam zıt yönüne gideceksin)

1st sentinel tower just south of breth
2nd watcher 90,575 (hellhounds - talismans of destruction)
3rd protector kaluga valley
4th ranger 1121,1979
5th patrol in the tower just left of the eslant gate
6th recon the huts near the tower that is on the right of the waterfall (near the reconnaisane quest)
7th keeper north of breth near the entrance of the cave on 126,1919[signature][hline][code=php] KNIGHT ONLINE
Server Ares,Diez,Xig
Lvl 35,32,37
Archer,Mage,Assasian
?>[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

5.ci key Zombilere giderken yokustan sola sapacan kule var kuleye git ordadır yoksa linate ye git 6.ci key 30 31 gorevinin orda iskele var iskeye git ilerde kule gorucen orda 7.keyde Breth in arka tarafına git map ı ac kırmızılı yer var oraya git ordadır[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

bugun bana arktan PM geldi Pm de sana lvl 59 Assianımı bırakıyorum ama cıplak item bulursun al şifresi ACC nin buyur hersey dogru sifreyi kabul etmiyo Piskopat olcam Firavun nicki abi nerde bu cocuk a.q[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...