Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock Market ---> TRT

BlaCk

Öne çıkan mesajlar

IN FLAMES CALDILAR VARMI LAN OTESI
HOOAAA GAZA GELDIM...

COSTUM LA BURDA TOUCH OF RED CALDILAR

heralde Turkıyede Ilk In Flames vıdeosu yayınlandı hahahah.

IZLEYIN SUPER PROGRAM!!![signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

kanalmı nası yani kanal...

o degilde ben aradakı gereksiz bazı hard-core videoları yerine daha fazla melodic death tarzı grupları yayınlasınlar dıye maıl gondermeyı dusunuyorum :)[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

Evet eski baya hatta paticikte daha önce bonepart tarafından acılmıs topici ama kilitlendigi icin ve bu gece gercekten guzel videolar caldıklarını gorunce dayanamadım actım bi topic :)[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

iyide 1 yıldır falan ööle rock market..güzel şeyler çalıo hep[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

yaklaşık 15 yıl oldu yayınlanmaya başlayalı selamlar eheh. Ayrıca Rock Market seyyar program olması ile meşhurdur. Hiçbir zaman 3 hafta üst üste aynı saatte yayınlanmıyor TRT klasiği işte adamlar programdanda vazgeçemiyor bi yandan sabit tutamıyorlarda neyse denk geldikçe seyrederim yıllardır. Bazen arada Venom çalıp üstüne Bon Jovi çalmasalar daha mantıklı bir program olabilir. Yeni videolar ellerine çok geç ulaşıyor adamların.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

hümm baktım bi sure de rock porogramı daha cok hevi metal takılmış nerde o led zeppelinler , deep purple ler ühü bulamadım doru duzgun aradıım şeyi. Ama yine de guzel program onun gibi yok galiba başka kanallarda.[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer VH1 izleyebiliyorsan cuma geceleri saat 1:00 de başlayan A.J. Motts diye bir adamın sunduğu "Friday Rock" var izle yamul inanılmaz programdır.

En son bu Cuma izledim aklımda kalan gruplar şöyle
Queensryche, Mötley Crüe, Free, The Cult, Foreigner vs. vs
[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...

[Bu mesaj SadButcher tarafından 06 Şubat 2005 15:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...