Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adler s apetite konser organizasyonu

lizardking

Öne çıkan mesajlar

La guns diil miydi ya o?
ayrıca -18'seniz bronxa girmeniz çok zor.
giri$ tek,ufak,aydınlık ve sakin + kapıda ejder abi oldugu icin cok kolay bi $ekilde reveal olabilirsiniz.ha e$$ek kadar gösterirsiniz o zaman belli olmaz.ama yine de gruba tapmıyosanız risk büyük..[signature][hline]g3nk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bathory, 07 Şubat 2005 06:34 tarihinde demiş ki:
La guns diil miydi ya o?
ayrıca -18'seniz bronxa girmeniz çok zor.

-18'kende DOTA'daki eleman gibi bir tiptim ben.
Giriyordum içeri.
Araya kaynamak bizim işimiz.
Ama gizlenmeyeceksiniz.
Eleman gizlenenlerden çok kıllanır.
Bu işin sanatı kendine öyle bir güvenerek geçmektir ki kapıdan, o saniye polis gelse "NAHANDA KİMLİĞİM NASSI KODUM ÇOCUĞU" diyecek gibi durmanız gerekiyor.
Zor işti.
Gerçi hala kimliksiz geziyorum ehaha.[signature][hline]G3nk...
Bana stunla gelmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

gittim. gördüm. öldüm geri geldim. manyak eğlendim. herkese tavsiye ediyorum. iyi çalmıyolar çok, hatta bazı şarkılarda çok sıçtılar ama, yine de gnr nin tüyü olsa işin içinde süper eğlenio insan.
lead gitarist çok him özentisi bişeydi ama yine de adamın mor gitarına aşık oldum. bir de son şarkının(paradise city) bitişinde gitarının askısını çıkartıp gitarı yere düşürmese baya iyi olucaktı. =)
grup genel olarak iyi, vokalistin sesi gayet güzel. gerçi çok kısıktı vokaller ama iyi olmuş axl vokali yapabiliyor arkadaş. Bassist iyiydi, ritim gitarist yapması gerekenleri harfiyen yaptı. ama adler bazı yerlerde öyle hatalar yaptı ki, insan axl a hak vermeden edemiyo. (bilenler için söyliyim, adam paradise city nin 2. chorus unda verse riffine devam etti =)) bazen ritim kaçırdı, 1/4 ölçü geç girdi falan bazı yerlerde.

Ama yine de en çok eğlendiğim konserdi heralde. Long live GnR, long live Rock N' Roll. Hard Rock never dies. ;)

PS: Bronx a da elimi kolumu sallayarak girmem beni çok şaşırttı açıkcası. Bir de çok zor falan diye duymuştum girmesi.[signature][hline]I don't worry about nothin' no cause worrying's a waste of my...time!
Sosyal ağlarda paylaş

playlist i de yazayım.
It's so easy
Nightrain
99(grup bestesi)
My Michelle
Mama Kin
Suicide (grup bestesi)
Knockin' On Heavens Door
Hollywood(grup bestesi)
Acoustic Set(which contains Patience, Used to love her)
Sweet Child O'mine
Civil War
Mr. Brownstone
Rocket Queen
Welcome to the Jungle
Sin City
Paradise City[signature][hline]I don't worry about nothin' no cause worrying's a waste of my...time!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...